ST KILIAN XC MEET JV
Overall Finish List
September 24, 2020
Results By Miles of Smiles Timing Services http://www.smileymiles.com
BOYS
Total
Place Name Team Bib No Age Gend Time Pace
1 Victor Wagner SEELOS 474 6 M 12:04.88 6:42/M
2 Max Radzvin SEELOS 469 5 M 12:31.35 6:57/M
3 Jack Steineman ST KILIAN 356 5 M 12:52.62 7:09/M
4 Brandon Szuch SEELOS 473 6 M 12:58.62 7:12/M
5 Gunner Kopriva SEELOS 467 5 M 13:03.72 7:15/M
6 Jack Davison SEELOS 464 5 M 13:19.12 7:24/M
7 Erik Lindenfelser SEELOS 472 6 M 13:29.74 7:29/M
8 Henrik Wright ST JAMES 401 6 M 13:36.29 7:33/M
9 Isaac Tarbuk ST JAMES 400 6 M 13:41.55 7:36/M
10 Zach Schellhaas AQUINAS 804 6 M 13:42.98 7:37/M
11 Ethan Hiserodt SEELOS 466 5 M 14:12.94 7:53/M
12 Colin Campbell SEELOS 470 6 M 14:16.37 7:56/M
13 J.J. McCabe SEELOS 468 5 M 14:36.63 8:07/M
14 Michael Richthammer AQUINAS 803 5 M 14:58.38 8:19/M
15 Matthew Madonna ST KILIAN 355 5 M 15:17.36 8:29/M
16 Tyler Huffmyer AQUINAS 798 5 M 15:30.39 8:37/M
17 Jeremy Lichtenwalter ST KILIAN 354 6 M 16:25.88 9:07/M
18 Evan Laubenthal ST KILIAN 353 6 M 16:44.23 9:18/M
19 Kane McKee ALPHA 428 5 M 17:06.14 9:30/M
20 Braydon Walsh SSPP 503 5 M 17:19.78 9:37/M
21 Dominic Verdi ST KILIAN 357 5 M 17:34.13 9:46/M
22 Domenic Amoruso ST KILIAN 349 6 M 17:42.13 9:50/M
23 Linus Burchill AQUINAS 795 5 M 17:53.20 9:56/M
24 Ryan Snyder ALPHA 426 6 M 18:14.59 10:08/M
25 Raynen Jackson HOLY SPIRIT 386 6 M 20:07.20 11:11/M
26 Gabriel Ganoza SEELOS 471 6 M 21:55.99 12:11/M
GIRLS
Total
Place Name Team Bib No Age Gend Time Pace
1 Audra Lazzara SEELOS 463 6 F 12:53.38 7:09/M
2 Anna Lazzara SEELOS 462 6 F 12:53.61 7:09/M
3 Eva Fardo ST JAMES 397 6 F 14:02.37 7:48/M
4 Caroline Sell SEELOS 455 5 F 14:06.63 7:50/M
5 Lily Narvett SEELOS 453 5 F 14:20.86 7:58/M
6 Madeline Sell SEELOS 456 5 F 14:37.88 8:07/M
7 Erin Burke ST KILIAN 337 5 F 14:48.88 8:13/M
8 Riley Kontul ST KILIAN 340 5 F 15:13.12 8:27/M
9 Vivienne Goshen SSPP 505 5 F 15:28.94 8:36/M
10 Kayla Keefer SEELOS 459 6 F 15:42.16 8:43/M
11 Ava Vangura AQUINAS 813 6 F 15:51.70 8:48/M
12 AnnaFrancesca Liberati SEELOS 452 5 F 16:00.13 8:53/M
13 Anna Morris ST KILIAN 358 5 F 16:05.12 8:56/M
14 Grace Kenney SSPP 500 6 F 16:19.88 9:04/M
15 Emma Keefer SEELOS 458 6 F 16:35.23 9:13/M
16 Annette Bentivegna AQUINAS 807 5 F 16:41.13 9:16/M
17 Lucy Keverline AQUINAS 811 6 F 16:47.26 9:19/M
18 Molly Gauntner ST JAMES 396 5 F 16:53.97 9:23/M
19 Mia O'Donnell ST KILIAN 343 5 F 17:04.73 9:29/M
20 Mary Kennedy SEELOS 451 5 F 17:52.64 9:56/M
21 Sasha Wozetek ALPHA 422 6 F 17:52.87 9:56/M
22 Claire Anthony ALPHA 424 5 F 18:10.13 10:06/M
23 Anna Pohl ST KILIAN 344 6 F 18:15.63 10:08/M
24 Stella Kunz SEELOS 460 6 F 18:20.13 10:11/M
25 Natalie Morris ST KILIAN 341 6 F 18:35.63 10:19/M
26 Macaria Stall ST KILIAN 346 5 F 19:02.84 10:34/M
27 Isabella Windfelder ST KILIAN 348 5 F 19:02.85 10:34/M
28 Emery Feczko ST JAMES 395 5 F 19:42.14 10:57/M
29 Katie Gunther SEELOS 450 5 F 20:13.19 11:14/M
30 Abigail Bollman ST KILIAN 336 6 F 20:16.13 11:16/M
31 Rhiannon Modro SSPP 504 5 F 20:23.97 11:19/M
32 Adelaide Delaney ST JAMES 394 5 F 23:55.13 13:17/M