Overall --- SEG 1 --- T-1 ---- BIKE ---- T-2 ---- RUN ---- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time 1 8 Morgan Hess 430 16 1 20:18.10 20:18.10
Overall --- SEG 1 --- T-1 ---- BIKE ---- T-2 ---- RUN ---- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time 1 42 Saphira Williams 464 11 1 33:07.40 33:07.40
Overall --- SEG 1 --- T-1 ---- BIKE ---- T-2 ---- RUN ---- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time 1 9 Amber Knott 439 20 1 21:35.90 21:35.90 2 15 Rachel Downs 416 21 2 24:48.80 24:48.80 3 32 Tracy Collier 413 23 3 30:01.00 30:01.00 4 37 Christa Bennett 404 24 4 31:17.90 31:17.90 5 57 Katie Flynn 419 23 5 38:20.30 38:20.30
Overall --- SEG 1 --- T-1 ---- BIKE ---- T-2 ---- RUN ---- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time 1 10 Brianna Davis 415 28 1 21:48.30 21:48.30 2 30 Kelsey Randolph 456 27 2 29:16.90 29:16.90
Overall --- SEG 1 --- T-1 ---- BIKE ---- T-2 ---- RUN ---- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time 1 17 Amy Stong 457 33 1 26:17.90 26:17.90 2 22 Megan Borlie 407 31 2 27:08.60 27:08.60 3 26 Jessica Walter 462 33 3 27:59.60 27:59.60
Overall --- SEG 1 --- T-1 ---- BIKE ---- T-2 ---- RUN ---- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time 1 23 Amanda Myers 471 35 1 27:20.70 27:20.70 2 36 Morgan Hoover 433 38 2 31:12.60 31:12.60 3 45 Michelle Dunio 417 39 3 33:34.40 33:34.40 4 55 Christy Nau 453 37 4 36:50.30 36:50.30
Overall --- SEG 1 --- T-1 ---- BIKE ---- T-2 ---- RUN ---- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time 1 13 Danielle Wombacher 465 41 1 23:48.30 23:48.30 2 31 Shephard Porada 474 41 2 29:45.90 29:45.90 3 33 Kimberly Merritts 450 44 3 30:06.60 30:06.60 4 56 Jessica Cassarly 412 40 4 37:45.70 37:45.70
Overall --- SEG 1 --- T-1 ---- BIKE ---- T-2 ---- RUN ---- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time 1 21 Jenn Brown 410 45 1 26:53.70 26:53.70 2 25 Merrilee Anderson 402 47 2 27:49.00 27:49.00 3 27 Kristie Bauer 470 48 3 29:02.50 29:02.50 4 49 Kelly Bottenfield 408 48 4 33:47.50 33:47.50
Overall --- SEG 1 --- T-1 ---- BIKE ---- T-2 ---- RUN ---- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time 1 18 Christy Huber 435 56 1 26:25.80 26:25.80 2 40 Christine Hess 428 55 2 32:02.40 32:02.40
Overall --- SEG 1 --- T-1 ---- BIKE ---- T-2 ---- RUN ---- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time 1 35 Chrissey Wagner 460 60 1 31:11.80 31:11.80 2 39 Sherry Phillips 455 62 2 31:34.80 31:34.80 3 58 Robyn Hampton 425 63 3 38:30.00 38:30.00 4 59 Tina Honkus 432 63 4 40:04.70 40:04.70
Overall --- SEG 1 --- T-1 ---- BIKE ---- T-2 ---- RUN ---- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time 1 29 Sandy Boob 405 66 1 29:16.00 29:16.00 2 38 Jolene Kopriva 441 66 2 31:27.10 31:27.10 3 41 Angeline Leeper 444 65 3 32:58.40 32:58.40
Overall --- SEG 1 --- T-1 ---- BIKE ---- T-2 ---- RUN ---- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time 1 53 Christine Wagner 461 70 1 35:10.00 35:10.00
Overall --- SEG 1 --- T-1 ---- BIKE ---- T-2 ---- RUN ---- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time 1 1 AJ Kelly 436 38 1 16:38.90 16:38.90
Overall --- SEG 1 --- T-1 ---- BIKE ---- T-2 ---- RUN ---- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time 1 2 Hayden Boutiller 467 0 1 16:42.50 16:42.50 2 4 Aydan Summers 468 0 2 18:04.50 18:04.50 3 61 Joseph Franco 469 0 3 58:19.20 58:19.20
Overall --- SEG 1 --- T-1 ---- BIKE ---- T-2 ---- RUN ---- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time 1 3 Gabe Ebersole 418 16 1 17:57.90 17:57.90 2 5 August Anderson 401 17 2 18:57.50 18:57.50
Overall --- SEG 1 --- T-1 ---- BIKE ---- T-2 ---- RUN ---- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time 1 19 Scott Harding Jr 426 20 1 26:33.90 26:33.90
Overall --- SEG 1 --- T-1 ---- BIKE ---- T-2 ---- RUN ---- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time 1 6 Jonathan Makoczy 446 28 1 19:02.30 19:02.30
Overall --- SEG 1 --- T-1 ---- BIKE ---- T-2 ---- RUN ---- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time 1 7 Tom Hallinan 424 36 1 20:10.40 20:10.40 2 50 Matt Leaper 443 38 2 33:48.00 33:48.00
Overall --- SEG 1 --- T-1 ---- BIKE ---- T-2 ---- RUN ---- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time 1 44 Tom Worthington II 466 44 1 33:28.00 33:28.00
Overall --- SEG 1 --- T-1 ---- BIKE ---- T-2 ---- RUN ---- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time 1 12 Lawrence Knott 440 49 1 23:30.70 23:30.70
Overall --- SEG 1 --- T-1 ---- BIKE ---- T-2 ---- RUN ---- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time 1 11 Randy Tarpey 458 54 1 22:38.80 22:38.80 2 14 Shawn Kelly 437 51 2 23:48.80 23:48.80 3 20 Carl Musselman 452 52 3 26:41.50 26:41.50 4 48 Dave Fusco 420 51 4 33:45.60 33:45.60 5 51 Jonathan Muss 451 54 5 34:06.60 34:06.60
Overall --- SEG 1 --- T-1 ---- BIKE ---- T-2 ---- RUN ---- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time 1 16 Shawn Breslin 409 56 1 25:28.40 25:28.40 2 28 David S. Hess 429 58 2 29:13.40 29:13.40 3 46 Ziad Khoury 438 56 3 33:34.80 33:34.80 4 52 Steve Willett 463 58 4 34:47.90 34:47.90
Overall --- SEG 1 --- T-1 ---- BIKE ---- T-2 ---- RUN ---- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time 1 24 Tim Hallinan 423 64 1 27:37.20 27:37.20 2 43 Gary Honkus 431 62 2 33:26.40 33:26.40 3 54 Stewart McClelland 449 64 3 36:11.60 36:11.60
Overall --- SEG 1 --- T-1 ---- BIKE ---- T-2 ---- RUN ---- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time 1 34 David Leeper 445 67 1 31:07.00 31:07.00 2 60 Terry Householder 434 69 2 45:26.20 45:26.20
Overall --- SEG 1 --- T-1 ---- BIKE ---- T-2 ---- RUN ---- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time 1 47 Bill Harshman 427 73 1 33:44.70 33:44.70
Overall --- SEG 1 --- T-1 ---- BIKE ---- T-2 ---- RUN ---- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time 1 1 Donna Stoltz 327 60 1 24:13.70 24:13.70
Overall --- SEG 1 --- T-1 ---- BIKE ---- T-2 ---- RUN ---- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time 1 16 Scarlett Dobson 309 4 1 37:55.90 37:55.90
Overall --- SEG 1 --- T-1 ---- BIKE ---- T-2 ---- RUN ---- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time 1 6 Brooklyn Lambert 312 11 1 32:59.60 32:59.60
Overall --- SEG 1 --- T-1 ---- BIKE ---- T-2 ---- RUN ---- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time 1 7 Sarah Weakland 329 12 1 33:45.90 33:45.90
Overall --- SEG 1 --- T-1 ---- BIKE ---- T-2 ---- RUN ---- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time 1 13 Gabrielle Whetstine 330 23 1 34:33.95 34:33.95
Overall --- SEG 1 --- T-1 ---- BIKE ---- T-2 ---- RUN ---- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time 1 10 Brittany Lytle 315 27 1 34:07.50 34:07.50
Overall --- SEG 1 --- T-1 ---- BIKE ---- T-2 ---- RUN ---- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time 1 9 Nicole Barrett 303 33 1 34:07.30 34:07.30
Overall --- SEG 1 --- T-1 ---- BIKE ---- T-2 ---- RUN ---- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time 1 15 Rebecca Dobson 308 37 1 37:55.80 37:55.80
Overall --- SEG 1 --- T-1 ---- BIKE ---- T-2 ---- RUN ---- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time 1 11 Lori Stimer 324 45 1 34:10.50 34:10.50
Overall --- SEG 1 --- T-1 ---- BIKE ---- T-2 ---- RUN ---- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time 1 12 Denise Baranik 302 52 1 34:33.90 34:33.90 2 18 Sabrina Beyer 304 50 2 51:16.60 51:16.60
Overall --- SEG 1 --- T-1 ---- BIKE ---- T-2 ---- RUN ---- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time 1 17 Brenda Quarry 319 59 1 45:59.30 45:59.30
Overall --- SEG 1 --- T-1 ---- BIKE ---- T-2 ---- RUN ---- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time 1 3 Lisa Appleby 301 60 1 28:03.10 28:03.10
Overall --- SEG 1 --- T-1 ---- BIKE ---- T-2 ---- RUN ---- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time 1 4 Kathy Woods 332 66 1 29:14.80 29:14.80
Overall --- SEG 1 --- T-1 ---- BIKE ---- T-2 ---- RUN ---- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time 1 2 Michael Boytim 305 37 1 25:45.90 25:45.90
Overall --- SEG 1 --- T-1 ---- BIKE ---- T-2 ---- RUN ---- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time 1 14 Bradley Dobson 307 38 1 37:55.60 37:55.60
Overall --- SEG 1 --- T-1 ---- BIKE ---- T-2 ---- RUN ---- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time 1 8 Scott Harding 311 47 1 33:52.10 33:52.10
Overall --- SEG 1 --- T-1 ---- BIKE ---- T-2 ---- RUN ---- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time 1 5 Robert Conte Sr 306 70 1 32:48.40 32:48.40
Overall --- SEG 1 --- T-1 ---- BIKE ---- T-2 ---- RUN ---- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time 1 2 Mary Kowalski 609 53 1 16:03.50 0:49.50 1 42:35.00 0:50.39 1 21:47.71 1:22:06.10 2 6 Sarah Klawinski 608 28 2 17:24.90 0:59.10 2 54:00.00 0:43.51 2 23:14.99 1:36:22.50 3 8 Anna Kwanica 610 19 3 17:30.40 0:29.60 3 58:40.50 0:22.71 3 29:44.59 1:46:47.80
Overall --- SEG 1 --- T-1 ---- BIKE ---- T-2 ---- RUN ---- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time 1 11 Monicalynn Susanin 615 52 1 23:51.90 0:54.40 1 1:06:33.30 1:10.70 1 35:01.00 2:07:31.30
Overall --- SEG 1 --- T-1 ---- BIKE ---- T-2 ---- RUN ---- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time 1 1 Rich Love 611 54 1 13:58.10 0:49.90 1 39:32.10 0:48.18 1 20:28.52 1:15:36.80 2 3 Paul Hinkle, Jr. 607 55 2 17:32.90 0:29.10 3 46:39.90 0:20.17 2 26:21.03 1:31:23.10 3 4 Kelly Campagna 604 41 3 18:04.40 0:32.60 2 46:38.40 0:33.11 3 27:24.29 1:33:12.80
Overall --- SEG 1 --- T-1 ---- BIKE ---- T-2 ---- RUN ---- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time 1 7 Aaron Ritchey 613 42 1 19:56.40 1:17.80 1 50:47.90 1:41.50 1 27:46.60 1:41:30.20
Overall --- SEG 1 --- T-1 ---- BIKE ---- T-2 ---- RUN ---- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time 1 5 Ben Harader 606 46 1 18:31.20 1:19.10 1 48:33.10 1:17.30 1 25:43.30 1:35:24.00
Overall --- SEG 1 --- T-1 ---- BIKE ---- T-2 ---- RUN ---- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time 1 9 John Becker 602 62 1 22:00.10 1:38.30 1 51:06.80 1:25.60 1 33:06.40 1:49:17.20 2 13 Dave Despot 605 64 2 23:50.90 1:30.70 3 1:11:03.90 0:54.30 2 43:13.90 2:20:33.70 3 14 Chuck Susanin 614 60 3 27:00.10 1:14.70 2 1:11:03.20 1:03.80 3 44:12.40 2:24:34.20
Overall --- SEG 1 --- T-1 ---- BIKE ---- T-2 ---- RUN ---- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time 1 10 Richard Parker 612 66 1 20:53.10 0:30.30 2 1:02:52.50 0:27.50 1 31:23.40 1:56:06.80 2 12 Steve Beschler 603 65 2 23:26.50 2:39.60 1 1:00:18.30 1:40.60 2 39:32.50 2:07:37.50
Overall --- SEG 1 --- T-1 ---- BIKE ---- T-2 ---- RUN ---- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time 1 1 Brad Brooks 5 26 4 11:14.50 0:37.80 5 34:53.80 0:52.70 5 19:08.10 1:06:46.90 2 2 Jacob Loverich 23 43 5 14:48.90 1:14.00 4 32:58.00 0:58.30 4 18:49.40 1:08:48.60 3 3 Josh Cone 45 0 6 15:28.00 0:23.80 6 35:27.40 0:24.70 6 20:25.90 1:12:09.80
Overall --- SEG 1 --- T-1 ---- BIKE ---- T-2 ---- RUN ---- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time 1 27 Brian Susko 47 0 1 19:09.50 1:46.70 1 46:36.30 1:26.80 1 26:34.90 1:35:34.20
Overall --- SEG 1 --- T-1 ---- BIKE ---- T-2 ---- RUN ---- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time 1 15 Leif Hoffman 15 16 1 10:59.30 0:47.80 1 46:13.70 0:16.80 1 27:40.60 1:25:58.20
Overall --- SEG 1 --- T-1 ---- BIKE ---- T-2 ---- RUN ---- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time 1 7 Samuel Mills 26 24 3 16:29.50 0:53.80 1 36:35.30 1:59.50 2 23:07.40 1:19:05.50 2 13 Dallas Kephart 17 24 4 20:39.30 1:29.90 2 40:12.00 0:24.70 1 22:15.10 1:25:01.00 3 18 Jacob Morrison 28 24 1 13:53.20 1:43.20 4 48:27.10 0:34.80 3 23:20.80 1:27:59.10 4 19 Ben McConnell 50 22 2 14:24.10 2:13.40 3 42:37.30 0:57.10 4 29:06.00 1:29:17.90
Overall --- SEG 1 --- T-1 ---- BIKE ---- T-2 ---- RUN ---- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time 1 8 Christopher Sakmar 39 29 1 17:16.00 1:18.00 1 40:08.50 1:19.10 1 19:45.00 1:19:46.60 2 11 Samuel Altland 2 25 2 17:17.50 0:53.30 2 42:58.50 0:57.10 2 20:29.20 1:22:35.60 3 26 Taylor Ohara 32 25 3 20:37.30 2:36.90 3 47:10.80 0:35.20 3 24:18.80 1:35:19.00 4 30 Tim Bartholomew 3 29 4 22:53.40 5:17.50 4 52:05.70 3:08.30 4 24:57.90 1:48:22.80
Overall --- SEG 1 --- T-1 ---- BIKE ---- T-2 ---- RUN ---- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time 1 9 Carl Yerty 44 35 1 16:25.90 0:54.10 1 39:42.70 0:25.50 2 22:28.30 1:19:56.50 2 10 Jeremy King 49 39 2 16:44.80 1:17.00 2 39:58.10 1:08.30 1 22:02.20 1:21:10.40 3 22 Adam Leech 22 35 3 18:31.10 1:26.60 3 45:54.50 0:42.90 3 24:05.40 1:30:40.50 4 31 Justin Delasko 7 35 4 22:51.30 2:52.20 4 49:57.80 1:18.80 4 31:30.10 1:48:30.20
Overall --- SEG 1 --- T-1 ---- BIKE ---- T-2 ---- RUN ---- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time 1 6 Steve Keim 16 41 1 13:32.50 1:23.20 1 38:50.80 0:29.70 1 20:47.60 1:15:03.80
Overall --- SEG 1 --- T-1 ---- BIKE ---- T-2 ---- RUN ---- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time 1 4 Robert Furmanek 9 45 2 15:58.60 0:20.50 1 36:13.40 0:22.10 1 20:48.70 1:13:43.30 2 5 Wilhelm Kogelmann 18 49 1 15:04.50 1:03.20 2 36:17.10 0:44.20 2 21:04.10 1:14:13.10 3 25 David Kunkelmann 20 47 3 16:48.50 1:47.80 3 47:50.70 1:20.40 3 26:08.70 1:33:56.10
Overall --- SEG 1 --- T-1 ---- BIKE ---- T-2 ---- RUN ---- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time 1 14 Michael DelGrosso 8 50 1 13:49.60 0:42.40 1 40:09.40 0:42.60 4 29:49.90 1:25:13.90 2 16 Tim Morrison 29 50 4 18:11.60 1:03.20 4 44:44.40 0:40.50 1 22:40.80 1:27:20.50 3 21 Dean Mulherin 30 54 5 18:26.20 0:48.80 3 43:58.80 0:51.20 3 25:26.50 1:29:31.50 4 23 Brian Pellmann 33 53 3 17:50.90 2:27.70 5 46:11.30 0:38.20 2 23:40.30 1:30:48.40 5 29 Chuck Kreger 19 50 2 13:51.20 1:27.30 2 43:26.80 0:35.70 5 43:58.00 1:43:19.00
Overall --- SEG 1 --- T-1 ---- BIKE ---- T-2 ---- RUN ---- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time 1 12 Stuart Selber 40 55 1 15:41.40 1:14.80 1 40:54.70 0:52.30 1 24:49.70 1:23:32.90 2 20 Michael Remillard 34 55 2 19:31.90 2:10.50 2 41:30.70 0:53.30 2 25:17.60 1:29:24.00 3 24 Harry Hann 14 58 3 19:38.20 1:31.90 3 41:32.90 0:42.10 3 29:09.50 1:32:34.60
Overall --- SEG 1 --- T-1 ---- BIKE ---- T-2 ---- RUN ---- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time 1 28 David Gorman 48 61 1 16:19.40 1:48.90 1 41:26.60 1:30.30 1 37:28.10 1:38:33.30
Overall --- SEG 1 --- T-1 ---- BIKE ---- T-2 ---- RUN ---- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time 1 17 Wes McCloskey 25 66 1 16:23.00 1:30.50 1 40:37.80 0:56.30 2 28:01.30 1:27:28.90 2 32 Gene Hall 12 72 2 19:16.80 2:21.10 2 55:39.50 0:48.20 3 33:13.50 1:51:19.10 3 33 John Stump 42 78 4 31:54.10 3:00.00 3 56:34.00 0:27.10 1 27:46.60 1:59:41.80 4 34 Gary Rhodes 37 80 3 28:44.00 2:41.00 4 1:02:53.20 0:36.30 4 45:42.00 2:20:36.50
Overall --- SEG 1 --- T-1 ---- BIKE ---- T-2 ---- RUN ---- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time 1 1 Deborah Battaglia 4 57 1 13:35.40 0:22.40 2 40:06.60 0:26.00 2 24:31.80 1:19:02.20 2 2 Tina Kunstbeck 21 45 3 17:06.20 0:48.60 1 38:38.20 0:37.10 1 23:41.60 1:20:51.70 3 3 Laura Cone 46 0 2 14:09.80 1:12.30 3 43:06.90 0:53.40 3 25:10.80 1:24:33.20
Overall --- SEG 1 --- T-1 ---- BIKE ---- T-2 ---- RUN ---- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time 1 4 Grace Dangelo 6 19 1 12:28.10 0:38.90 1 44:32.90 0:46.20 1 29:35.60 1:28:01.70
Overall --- SEG 1 --- T-1 ---- BIKE ---- T-2 ---- RUN ---- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time 1 7 McKenna Martin 24 23 1 18:15.00 2:34.90 1 1:11:15.60 0:42.80 1 37:45.70 2:10:34.00
Overall --- SEG 1 --- T-1 ---- BIKE ---- T-2 ---- RUN ---- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time 1 5 Lori Rodeheaver 38 40 1 21:35.90 1:08.60 1 55:26.80 0:17.50 1 33:36.20 1:52:05.00
Overall --- SEG 1 --- T-1 ---- BIKE ---- T-2 ---- RUN ---- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time 1 6 Jane Grassadonia 11 59 1 29:42.40 3:04.60 1 55:03.20 1:45.10 1 30:17.10 1:59:52.40
Overall --- SEG 1 --- T-1 ---- BIKE ---- T-2 ---- RUN ---- Total Place Place Name Bib No Age Rnk Time Time Rnk Time Time Rnk Time Time 1 1 TEAM FLYNN LOVE 1 16 1 13:46.60 0:26.30 1 38:06.70 0:19.10 1 17:05.00 1:09:43.70