GREENWAY TRAIL GRIN AND BEAR IT
Overall Finish List
November 24, 2019
Results By Miles of Smiles Timing Services
HALF MARATHON
Total
Place Name City Bib No Age Gend Age Group Time Pace
1 Robert Vogt Jr Salem OH 2493 36 M 1 30-39 1:25:04.57 6:30/M
2 Monica Patrick Evanston IL 2454 24 F 1 20-29 1:28:07.48 6:44/M
3 Douglas Basinski Pittsburgh PA 2375 48 M 1 40-49 1:29:29.56 6:50/M
4 Patrick Russo Chagrin Falls OH 2468 41 M 2 40-49 1:29:46.47 6:51/M
5 Bob Teaganrder 2348 45 M 3 40-49 1:31:30.86 6:59/M
6 Austin Davis North Canton OH 2400 28 M 1 20-29 1:32:02.00 7:02/M
7 Patrick Moran Rochester PA 2445 44 M 4 40-49 1:32:10.62 7:02/M
8 Sean Patton Boardman OH 2455 44 M 5 40-49 1:32:39.87 7:04/M
9 Nate Datko Shippenville PA 2399 18 M 1 1-19 1:33:11.61 7:07/M
10 Kaiden Sykes Columbiana OH 2486 16 M 2 1-19 1:34:43.37 7:14/M
11 Liam Justison East Palestine OH 2423 16 M 3 1-19 1:34:43.38 7:14/M
12 Calum Munro Gibsonia PA 2446 48 M 6 40-49 1:34:48.45 7:14/M
13 Dave Chinchilla Ambridge PA 2367 59 M 1 50-59 1:35:45.77 7:19/M
14 Courtney Kunkle 2344 40 F 1 40-49 1:35:51.38 7:19/M
15 Suzie Semroc Pittsburgh PA 2474 29 F 2 20-29 1:35:52.63 7:19/M
16 Eric Bourlier Girard OH 2381 41 M 7 40-49 1:36:43.32 7:23/M
17 Jon Crays Warren OH 2393 49 M 8 40-49 1:37:34.12 7:27/M
18 Ed Masta Wyandotte MI 2439 57 M 2 50-59 1:37:50.38 7:28/M
19 Todd Mcgill Franklin PA 2440 48 M 9 40-49 1:39:38.75 7:36/M
20 Parker Schuler Canfield OH 2471 16 M 4 1-19 1:40:11.58 7:39/M
21 Fred Beike Canfield OH 2378 52 M 3 50-59 1:40:20.61 7:40/M
22 Laura Pfahler Youngstown OH 2457 44 F 2 40-49 1:40:29.33 7:40/M
23 Jessica Gangjee Allison Park PA 2413 41 F 3 40-49 1:40:54.36 7:42/M
24 Amanda Sargent Carnegie PA 2470 45 F 4 40-49 1:40:55.59 7:42/M
25 Jim Crooks Berlin Center OH 2394 55 M 4 50-59 1:41:16.90 7:44/M
26 Gary Schwartz Alliance OH 2473 51 M 5 50-59 1:41:22.40 7:44/M
27 John Cymanski Hiram OH 2398 53 M 6 50-59 1:43:05.65 7:52/M
28 Jenn Polkovitch Canfield OH 2461 39 F 1 30-39 1:43:38.49 7:55/M
29 Richard Gold Natrona Heights PA 2416 51 M 7 50-59 1:43:42.36 7:55/M
30 Nick Sagan Pittsburgh PA 2469 25 M 2 20-29 1:44:44.60 8:00/M
31 Amy Chambers Canfield OH 2388 36 F 2 30-39 1:46:48.16 8:09/M
32 Natalie Guappone Lisbon OH 2417 52 F 1 50-59 1:47:46.48 8:14/M
33 Jason Kmentt Youngstown OH 2427 46 M 10 40-49 1:48:01.54 8:15/M
34 Missy Christy Canfield OH 2389 37 F 3 30-39 1:48:47.17 8:18/M
35 Melissa Pfahler Dayton OH 2458 39 F 4 30-39 1:48:50.67 8:18/M
36 Brandon Pyatt Columbiana OH 2462 28 M 3 20-29 1:48:51.93 8:19/M
37 Dave Convery Renfrew PA 2391 61 M 1 60-69 1:49:23.17 8:21/M
38 Dane Whitsett Canton OH 2495 28 M 4 20-29 1:49:29.17 8:21/M
39 Jim Johnstone Boardman OH 2421 39 M 2 30-39 1:50:38.12 8:27/M
40 Margaret Simonis Pittsburgh PA 2476 39 F 5 30-39 1:51:31.68 8:31/M
41 Joseph Neiheisel Columbiana OH 2447 37 M 3 30-39 1:52:19.94 8:34/M
42 Kelsey Kempert Cleveland OH 2426 30 F 6 30-39 1:52:24.17 8:35/M
43 Kim Girolamo Burton OH 2415 52 F 2 50-59 1:52:24.43 8:35/M
44 Zach Serafin 2351 28 M 5 20-29 1:52:41.19 8:36/M
45 Ned Newmark 2347 32 M 4 30-39 1:54:03.43 8:42/M
46 Miranda Blackborn 2340 32 F 7 30-39 1:54:16.93 8:43/M
47 Sammi Vaughan Hiram OH 2491 26 F 3 20-29 1:54:31.75 8:45/M
48 Neal Bayless Leetonia OH 2376 44 M 11 40-49 1:54:37.94 8:45/M
49 Liz Serafini Salem OH 2475 26 F 4 20-29 1:54:55.30 8:46/M
50 Daniel Kemats Columbiana OH 2425 44 M 12 40-49 1:55:11.58 8:48/M
51 Alyssa Wolf Monaca PA 2496 25 F 5 20-29 1:55:49.77 8:50/M
52 Thomas Mangan Pittsburgh PA 2436 53 M 8 50-59 1:57:26.68 8:58/M
53 John Picard Massillon OH 2459 56 M 9 50-59 1:58:00.61 9:00/M
54 Justine Royer Pittsburgh PA 2467 24 F 6 20-29 1:58:15.44 9:02/M
55 Brandy Roberts Moran WY 2465 37 F 8 30-39 1:58:20.20 9:02/M
56 Charles Cline Alliance OH 2390 63 M 2 60-69 1:58:36.18 9:03/M
57 Brittany Moore Canton OH 2444 27 F 7 20-29 1:58:40.84 9:04/M
58 Anna Downing Shaker Heights OH 2402 17 F 1 1-19 1:59:25.70 9:07/M
59 Laurie Fiscus Sharon PA 2410 38 F 9 30-39 1:59:26.95 9:07/M
60 Jennifer Konikowski Pittsburgh PA 2429 32 F 10 30-39 1:59:37.14 9:08/M
61 John Armstrong Grove City PA 2369 54 M 10 50-59 1:59:44.88 9:08/M
62 William Holt Steubenville OH 2419 44 M 13 40-49 2:00:15.38 9:11/M
63 Hanna Drozynski Stoneboro PA 2404 20 F 8 20-29 2:00:28.98 9:12/M
64 Mary Schultz North Jackson OH 2472 39 F 11 30-39 2:00:39.96 9:13/M
65 Michelle Resnick 2354 37 F 12 30-39 2:01:16.10 9:15/M
66 Elena Teneva 2350 16 F 2 1-19 2:02:03.85 9:19/M
67 Hannah Cunningham 2343 15 F 3 1-19 2:02:22.96 9:20/M
68 John Zack Columbiana OH 2499 62 M 3 60-69 2:02:35.59 9:21/M
69 Susan Huston 2342 61 F 1 60-69 2:03:53.91 9:27/M
70 Moira Fair Canfield OH 2408 60 F 2 60-69 2:04:27.21 9:30/M
71 Donnie Bailes North Jackson OH 2373 39 M 5 30-39 2:05:57.97 9:37/M
72 Sara Fritz Pittsburgh PA 2412 30 F 13 30-39 2:06:50.13 9:41/M
73 Bill Swanik Petrolia PA 2485 59 M 11 50-59 2:06:50.48 9:41/M
74 Janie Crowl Salem OH 2395 61 F 3 60-69 2:07:04.43 9:42/M
75 Deanna Nocera Leetonia OH 2450 49 F 5 40-49 2:07:04.98 9:42/M
76 Matthew Downing Shaker Heights OH 2403 49 M 14 40-49 2:07:43.19 9:45/M
77 Jonathan Bobby Ebensburg PA 2379 41 M 15 40-49 2:07:49.89 9:45/M
78 Emily Georgr Youngstown OH 2414 36 F 14 30-39 2:08:03.54 9:46/M
79 Stephanie Bobby Munhall PA 2380 34 F 15 30-39 2:08:19.98 9:48/M
80 Kristen Davis Pittsburgh PA 2401 32 F 16 30-39 2:08:20.59 9:48/M
81 Taylor Merksoky Cranberry Twp PA 2443 26 M 6 20-29 2:08:20.59 9:48/M
82 Christine Sperdute Wexford PA 2481 27 F 9 20-29 2:08:20.74 9:48/M
83 Tim Whelan Allison Park PA 2494 59 M 12 50-59 2:08:39.95 9:49/M
84 Barb Kosinski Warren OH 2430 48 F 6 40-49 2:09:51.53 9:55/M
85 Shanea Byers Glenshaw PA 2386 30 F 17 30-39 2:10:11.20 9:56/M
86 Shane Brunazzi Boston PA 2384 39 M 6 30-39 2:10:12.43 9:56/M
87 Heather Baker Middlefield OH 2374 44 F 7 40-49 2:10:18.74 9:57/M
88 Candie Burbick 2341 47 F 8 40-49 2:10:18.75 9:57/M
89 Joe Vasil Broadview Heights 2490 51 M 13 50-59 2:10:19.74 9:57/M
90 Lisa Resnick Canfield OH 2463 41 F 9 40-49 2:10:47.19 9:59/M
91 Brandon Mango Hanoverton OH 2437 41 M 16 40-49 2:11:01.42 10:00/M
92 Emily Bradley Hanoverton OH 2383 37 F 18 30-39 2:11:01.42 10:00/M
93 Jennifer Heaney West Middlesex PA 2418 39 F 19 30-39 2:11:08.17 10:01/M
94 Kieran Tuite Bethel Park PA 2489 64 M 4 60-69 2:11:19.53 10:01/M
95 Kelly Trombetta Bridgeville PA 2488 46 F 10 40-49 2:11:29.68 10:02/M
96 Jaylene Jackson East Palestine OH 2420 0 F 1 0- 0 2:11:35.24 10:03/M
97 Amy Farmer Lisbon OH 2409 38 F 20 30-39 2:11:35.57 10:03/M
98 Bob Bradach Cleveland OH 2382 56 M 14 50-59 2:12:30.50 10:07/M
99 Jodi Baer Leetonia OH 2372 45 F 11 40-49 2:12:42.29 10:08/M
100 Bill Baer Leetonia OH 2371 49 M 17 40-49 2:12:42.90 10:08/M
Total
Place Name City Bib No Age Gend Age Group Time Pace
101 Samantha Evans Leetonia OH 2407 18 F 4 1-19 2:13:04.64 10:09/M
102 Andrea Zubick New Middletown OH 2500 24 F 10 20-29 2:13:11.34 10:10/M
103 Alison Mcnary Irwin PA 2441 33 F 21 30-39 2:14:56.75 10:18/M
104 Hannah Mahon Pittsburgh PA 2435 22 F 11 20-29 2:16:03.90 10:23/M
105 Patricia Martin Kensington OH 2438 51 F 3 50-59 2:16:34.26 10:25/M
106 Amy Skinner Glenshaw PA 2478 29 F 12 20-29 2:16:52.10 10:27/M
107 Kelsey Simonson Somerville MA 2477 27 F 13 20-29 2:17:33.23 10:30/M
108 Keith Wycoff Westerville OH 2498 33 M 7 30-39 2:18:17.19 10:33/M
109 Angie Knipple Greensburg PA 2428 39 F 22 30-39 2:18:51.27 10:36/M
110 Wendy Reynolds Irwin PA 2464 56 F 4 50-59 2:18:51.52 10:36/M
111 Allison Harris 2345 23 F 14 20-29 2:22:39.94 10:53/M
112 Maura Ashman Youngstown OH 2370 32 F 23 30-39 2:24:05.45 11:00/M
113 David Ebersole Zelienople PA 2405 50 M 15 50-59 2:25:06.19 11:05/M
114 Diana Woods Atwater OH 2497 69 F 4 60-69 2:25:25.43 11:06/M
115 Nathan Rosswog Braddock PA 2466 32 M 8 30-39 2:25:49.28 11:08/M
116 Annette J Laserre Pittsburgh PA 2433 40 F 12 40-49 2:26:01.29 11:09/M
117 Jason Kotarski Canfield OH 2431 45 M 18 40-49 2:30:23.77 11:29/M
118 Cheryl Pike Canfield OH 2460 67 F 5 60-69 2:33:35.56 11:43/M
119 Sharon Summers Hubbard OH 2484 38 F 24 30-39 2:34:12.31 11:46/M
120 Mackenzie Ebersole Zelienople PA 2406 19 F 5 1-19 2:34:27.84 11:47/M
121 Sarah Johnstone Youngstown OH 2422 38 F 25 30-39 2:35:03.57 11:50/M
122 Corey Paige Morgantown WV 2453 43 M 19 40-49 2:40:32.33 12:15/M
123 James Zerfoss 2349 40 M 20 40-49 2:41:56.30 12:22/M
124 James Mcnulty Youngstown OH 2442 67 M 5 60-69 2:43:17.34 12:28/M
125 Amy Camodeca Coraopolis PA 2387 40 F 13 40-49 2:45:31.85 12:38/M
126 Peter Nelson Pittsburgh PA 2448 26 M 7 20-29 2:46:38.35 12:43/M
127 Mark Nicholson Barnesville OH 2449 61 M 6 60-69 2:47:35.49 12:48/M
128 Jane Buckingham Columbiana OH 2385 42 F 14 40-49 2:51:29.26 13:05/M
129 Rebecca Cuff Columbiana OH 2396 38 F 26 30-39 2:51:29.45 13:05/M
130 Nick Toward Washington PA 2487 29 M 8 20-29 2:54:09.53 13:18/M
131 Heather Bechtel Columbus OH 2377 38 F 27 30-39 3:08:46.13 14:25/M
132 Angelique Oberhauser Galena OH 2451 41 F 15 40-49 3:08:46.67 14:25/M
133 Mandy Still Westerville OH 2483 41 F 16 40-49 3:08:51.82 14:25/M
134 Mark Smith Mcmechen WV 2480 54 M 16 50-59 3:19:22.82 15:13/M
135 Skye Perry Pittsburghgh PA 2456 36 F 28 30-39 3:32:30.82 16:13/M
136 Christine Lamanna Vandergrift PA 2432 32 F 29 30-39 3:32:31.82 16:13/M
10K
Total
Place Name City Bib No Age Gend Age Group Time Pace
1 Jay Lutton North Canton OH 2181 19 M 1 1-19 33:29.11 5:24/M
2 Bob Floor Minerva OH 2168 49 M 1 40-49 40:54.69 6:36/M
3 Gianna Guerino Sharon PA 2171 40 F 1 40-49 42:32.49 6:52/M
4 Tim Stephens 2352 14 M 2 1-19 43:22.67 7:00/M
5 Jason Pacanawski 2334 37 M 1 30-39 44:04.13 7:06/M
6 Tim Green Mc Donald OH 2170 56 M 1 50-59 44:53.24 7:14/M
7 Butch Caimano Boardman OH 2160 66 M 1 60-69 46:04.44 7:26/M
8 Stella Balzli New Castle PA 2155 43 F 2 40-49 47:12.16 7:37/M
9 Brad Stephens 2353 46 M 2 40-49 47:57.80 7:44/M
10 William Woods Grove City PA 2199 53 M 2 50-59 51:01.17 8:14/M
11 Stephen Flora 2303 56 M 3 50-59 51:38.74 8:20/M
12 Ashley Lydic Lakewood OH 2182 26 F 1 20-29 52:11.49 8:25/M
13 Courtney Donatelli Sharon PA 2166 39 F 1 30-39 52:22.23 8:27/M
14 Chris Desiderio Weirton WV 2164 49 M 3 40-49 53:11.52 8:35/M
15 Kyle Neiss Newton Falls OH 2187 31 M 2 30-39 53:21.97 8:36/M
16 Michelle Duncan Cleveland OH 2167 45 F 3 40-49 54:29.52 8:47/M
17 Maria Severa Youngstown OH 2194 34 F 2 30-39 55:20.66 8:55/M
18 Frank Tarantine Youngstown OH 2198 61 M 2 60-69 57:32.28 9:17/M
19 Sam Veitz Lisbon OH 2492 24 F 2 20-29 58:09.96 9:23/M
20 Bryan Boulanger Ada OH 2157 43 M 4 40-49 58:10.42 9:23/M
21 Tracy Hartwick Salem OH 2174 34 F 3 30-39 58:34.75 9:27/M
22 Amanda Mcconnell Youngstown OH 2183 33 F 4 30-39 59:49.23 9:39/M
23 Doug Heverly Greenville PA 2175 53 M 4 50-59 59:59.29 9:40/M
24 Adam Lonardo Canfield OH 2180 30 M 3 30-39 1:00:06.52 9:42/M
25 Brittany Saunders North Canton OH 2191 28 F 3 20-29 1:01:42.78 9:57/M
26 Jewyl Stevens Hobe Sound FL 2197 64 F 1 60-69 1:01:50.89 9:58/M
27 Tammy Bresnahan Youngstown OH 2158 39 F 5 30-39 1:02:02.50 10:00/M
28 Lisa Sheets Homeworth OH 2195 39 F 6 30-39 1:02:13.66 10:02/M
29 Alexandra Smith Hanoverton OH 2196 27 F 4 20-29 1:02:37.21 10:06/M
30 Autumn Whinnery 2318 29 F 5 20-29 1:02:58.36 10:09/M
31 Kim Sands Alliance OH 2190 35 F 7 30-39 1:06:34.31 10:44/M
32 Lou Alaksin New Galilee PA 2153 79 M 1 70-99 1:06:57.56 10:48/M
33 Morgan Bruceland 2346 25 F 6 20-29 1:07:48.73 10:56/M
34 Kathyj Jones Greenville PA 2176 63 F 2 60-69 1:09:06.32 11:09/M
35 Wendy Ramsey Alliance OH 2189 55 F 1 50-59 1:09:42.11 11:15/M
36 Krista Dawson Salem OH 2162 25 F 7 20-29 1:10:29.83 11:22/M
37 Janelle Fumerola Grove City PA 2169 45 F 4 40-49 1:12:40.83 11:43/M
38 Kathleen Dearing Lowellville OH 2163 51 F 2 50-59 1:15:39.93 12:12/M
39 Angela Pettitt Youngstown OH 2188 40 F 5 40-49 1:16:04.55 12:16/M
40 Anita Meredith East Liverpool OH 2184 47 F 6 40-49 1:16:04.98 12:16/M
41 Kim Kenetz Cranberry Twp PA 2177 54 F 3 50-59 1:26:35.81 13:58/M
42 Kelly Deville Lisbon OH 2165 42 F 7 40-49 1:28:14.99 14:14/M
43 Karen Campbell Homeworth OH 2161 56 F 4 50-59 1:30:13.31 14:33/M
44 Denise Hampson Homeworth OH 2172 55 F 5 50-59 1:30:13.39 14:33/M
45 Vicki Schooley Mercer PA 2192 59 F 6 50-59 1:30:32.39 14:36/M
46 Kim Mountain Alliance OH 2186 56 F 7 50-59 1:36:52.41 15:37/M
47 Linda Harris Beloit OH 2173 55 F 8 50-59 1:36:54.87 15:38/M
5K
Total
Place Name City Bib No Age Gend Age Group Time Pace
1 Rachel Markwell 2356 32 F 1 30-39 22:05.89 7:07/M
2 Isaac Gaydos Gibsonia PA 1254 13 M 1 1-19 22:28.85 7:15/M
3 Anthony Jasinski Youngstown OH 1261 23 M 1 20-29 22:39.46 7:18/M
4 Joshua Gaydos Gibsonia PA 1255 18 M 2 1-19 22:56.46 7:24/M
5 Mitch Radella Cranberry Township 2322 54 M 1 50-59 23:47.71 7:40/M
6 Caroline Stone Salem OH 2105 57 F 1 50-59 25:13.46 8:08/M
7 Rachelle Fair Canfield OH 698 26 F 1 20-29 25:32.22 8:14/M
8 Alden Boulanger Ada OH 227 13 M 3 1-19 26:04.79 8:25/M
9 Kim Gadola Masury OH 700 53 F 2 50-59 26:43.72 8:37/M
10 Lindsey Rice Homeworth OH 1275 23 F 2 20-29 27:06.73 8:45/M
11 Owen Board Wellsville OH 206 14 M 4 1-19 27:30.50 8:52/M
12 Brant Brothers Kensington OH 249 34 M 1 30-39 27:30.97 8:52/M
13 Michael Gaydos Gibsonia PA 1256 44 M 1 40-49 28:11.77 9:05/M
14 Carrie Weaver Hermitage PA 2127 29 F 3 20-29 28:27.22 9:11/M
15 Cecil Houston Crossville TN 1260 25 M 2 20-29 28:32.48 9:12/M
16 Liam Boulanger Ada OH 235 15 M 5 1-19 28:48.82 9:17/M
17 Olivia Callahan Homeworth OH 267 11 F 1 1-19 29:10.55 9:25/M
18 Maire Boulanger Ada OH 236 9 F 2 1-19 29:39.22 9:34/M
19 Trishia Burchett East Liverpool OH 259 41 F 1 40-49 29:55.51 9:39/M
20 Quinten Harris Youngstown OH 1257 46 M 2 40-49 30:11.23 9:44/M
21 Pat Calmbacher Triadelphia WV 695 62 M 1 60-69 30:12.49 9:45/M
22 Robert Markwell 2355 34 M 2 30-39 30:46.73 9:55/M
23 Tyler Rawlings Hammondsville OH 1273 14 M 6 1-19 30:51.94 9:57/M
24 Kyle Sands Alliance OH 2084 35 M 3 30-39 30:55.48 9:58/M
25 Amy Schell Salem OH 2085 43 F 2 40-49 31:12.92 10:04/M
26 Amy Bennett Atwateratwater OH 2156 49 F 3 40-49 31:17.36 10:05/M
27 Kimberly Picard Massillon OH 1271 54 F 3 50-59 31:26.71 10:08/M
28 Nicole Looman 2333 34 F 2 30-39 32:23.45 10:27/M
29 Adam Looman 2332 9 M 7 1-19 32:23.65 10:27/M
30 Katie Ramsey Louisville OH 1272 27 F 4 20-29 32:33.99 10:30/M
31 Tracy Reiser Masury OH 1274 51 F 4 50-59 32:38.86 10:32/M
32 Ila Jasinski Youngstown OH 1262 31 F 3 30-39 32:42.73 10:33/M
33 Chris Mcdonagh East Palestine OH 1269 31 M 4 30-39 32:47.61 10:35/M
34 Marcy Evans Leetonia OH 697 50 F 5 50-59 33:06.73 10:41/M
35 Cori Sands Alliance OH 2083 50 F 6 50-59 34:06.74 11:00/M
36 Ken Kibler 2336 54 M 2 50-59 34:27.45 11:07/M
37 Debbie Calmbacher Triadelphia WV 268 61 F 1 60-69 35:08.89 11:20/M
38 Mallory Roberts 2302 32 F 4 30-39 35:41.75 11:31/M
39 Greg Smith Lisbon OH 2087 31 M 5 30-39 36:32.44 11:47/M
40 Kati Smith Lisbon OH 2100 28 F 5 20-29 36:32.64 11:47/M
41 Lynda Rose Newell WV 2082 43 F 4 40-49 37:10.24 11:59/M
42 Daniel Rose Newell WV 1276 54 M 3 50-59 37:10.41 11:59/M
43 Shavelle Lakovich Canfield OH 1266 23 F 6 20-29 38:07.70 12:18/M
44 Christian Dimoff Finleyville PA 696 22 M 3 20-29 38:57.27 12:34/M
45 Melissa Wayne Finleyville PA 2108 31 F 5 30-39 38:58.70 12:34/M
46 Hannah Gaydos Gibsonia PA 1253 10 F 3 1-19 39:20.46 12:41/M
47 Madison Jones Gibsonia PA 1265 18 F 4 1-19 39:23.70 12:42/M
48 Justin Masters East Liverpool OH 1268 29 M 4 20-29 40:00.51 12:54/M
49 Mike Hissam Lisbon OH 1259 42 M 3 40-49 40:36.76 13:06/M
50 Kathy Hissam Lisbon OH 1258 39 F 6 30-39 40:49.76 13:10/M
51 Carrie Naughton Columbiana OH 1270 53 F 7 50-59 47:51.40 15:26/M
52 Grace Gaydos Gibsonia PA 1252 8 F 5 1-19 48:01.93 15:29/M
53 Amanda Gaydos Gibsonia PA 1251 42 F 5 40-49 48:01.93 15:29/M
54 Lori Marston 2337 51 F 8 50-59 54:20.54 17:32/M
55 Anna Kibler 2335 51 F 9 50-59 54:20.54 17:32/M
56 Tyler Cummings 2321 13 M 8 1-19 58:03.66 18:44/M
57 Vincent Macciomei 2301 17 M 9 1-19 1:01:38.84 19:53/M
58 Stacey Yoho 2323 30 F 7 30-39 1:04:22.34 20:46/M
59 Lawrence Yoho 2319 31 M 6 30-39 1:10:17.11 22:40/M