SHENANGO DUAL MEET VARSITY
Overall Finish List
September 13, 2016
Results By Miles of Smiles Timing Services
BOYS
Total
Place Name Team Bib No Age Gend Time Pace
1 Matt Salem SHENANGO 821 11 M 19:02.3 6:08/M
2 Chase Waldschmidt SHENANGO 819 12 M 19:03.0 6:09/M
3 Lucas Olcott SHENANGO 826 10 M 19:06.4 6:10/M
4 Ty Kent SHENANGO 823 10 M 19:07.0 6:10/M
5 John Maloney SHENANGO 828 9 M 19:27.3 6:16/M
6 Nathan Kraus SHENANGO 820 11 M 19:49.4 6:24/M
7 Jensen Lewis SHENANGO 825 10 M 20:07.5 6:29/M
8 Brandon Anglemyer SOUTHSIDE 869 12 M 20:33.0 6:38/M
9 Mason Daniels SOUTHSIDE 875 11 M 20:38.0 6:39/M
10 Benjamin Patosky SOUTHSIDE 872 12 M 21:32.4 6:57/M
11 Bryce Enscoe SHENANGO 822 10 M 22:24.1 7:14/M
12 Zach Leaman SHENANGO 824 10 M 22:44.6 7:20/M
13 Cole McClaren LAUREL 855 12 M 23:03.4 7:26/M
14 Noah Pollio UNION 730 11 M 23:19.3 7:31/M
15 James Cleaver SHENANGO 827 9 M 23:36.4 7:37/M
16 Nicholas Capezio LAUREL 857 11 M 24:25.6 7:53/M
17 Justin McNicholas UNION 703 12 M 24:34.0 7:55/M
18 Adam Telez LAUREL 856 12 M 26:51.1 8:40/M
19 Nicholas Flynn SOUTHSIDE 879 10 M 26:55.6 8:41/M
20 Brent Bergbauer LAUREL 858 9 M 27:06.8 8:45/M
21 Joseph Lally SOUTHSIDE 877 11 M 27:26.4 8:51/M
22 Ryan Infantozzi SOUTHSIDE 881 10 M 28:21.8 9:09/M
23 Elliott Armstrong UNION 735 10 M 33:41.4 10:52/M
24 Marcus Deloumel SOUTHSIDE 870 12 M 34:47.5 11:13/M
GIRLS
Total
Place Name Team Bib No Age Gend Time Pace
1 Cassandra Patterson LAUREL 836 12 F 22:13.7 7:10/M
2 Kayla McConahy LAUREL 840 11 F 22:16.2 7:11/M
3 Karen Dice LAUREL 832 12 F 22:27.5 7:15/M
4 Jane Turek SOUTHSIDE 883 10 F 22:45.7 7:20/M
5 Kathryn McClelland LAUREL 834 12 F 22:47.3 7:21/M
6 Paige Hineman SOUTHSIDE 871 12 F 22:49.3 7:22/M
7 Brooke Tanner LAUREL 837 12 F 23:58.9 7:44/M
8 Haley Earl SHENANGO 809 10 F 23:59.2 7:44/M
9 Emily Martin SOUTHSIDE 886 9 F 24:58.8 8:03/M
10 Geanna Forster SHENANGO 807 11 F 25:10.8 8:07/M
11 Marlee Bell LAUREL 829 12 F 26:28.9 8:32/M
12 Mia Muraca LAUREL 482 12 F 27:08.5 8:45/M
13 Richelle Zomnir SOUTHSIDE 884 10 F 27:45.6 8:57/M
14 Haylie Voorhees LAUREL 838 12 F 30:00.7 9:41/M
15 Annaliese Stone LAUREL 844 9 F 30:09.0 9:44/M
16 Kristen Spencer SOUTHSIDE 873 12 F 30:23.2 9:48/M
17 Madeline Okeefe SOUTHSIDE 882 10 F 31:15.3 10:05/M
18 Emily Parker LAUREL 835 12 F 31:36.4 10:12/M
19 Isabella Williams UNION 757 10 F 34:31.4 11:08/M
20 Mercedes Shaner UNION 739 10 F 34:45.0 11:13/M
21 Mykenzie Davey LAUREL 831 12 F 35:18.6 11:23/M
22 Brooke Heaberlin UNION 736 10 F 38:26.7 12:24/M
23 Sabrina Davis UNION 666 12 F 38:46.5 12:30/M
24 Caitlyn Stitt UNION 724 12 F 43:29.2 14:02/M