SHENANGO DUAL MEET JR. HIGH
Overall Finish List
September 13, 2016
Results By Miles of Smiles Timing Services
BOYS
Total
Place Name Team Bib No Age Gend Time Pace
1 Nick Pindel SHENANGO 811 8 M 10:17.3 5:53/M
2 Thomas Presnar SHENANGO 817 7 M 10:26.0 5:58/M
3 Bryce Patterson LAUREL 865 8 M 10:27.2 5:58/M
4 Anthony Conti LAUREL 860 8 M 10:36.8 6:03/M
5 Andrew Daugherty LAUREL 861 8 M 10:59.3 6:17/M
6 Christian Maxwell SHENANGO 810 8 M 10:59.7 6:17/M
7 Robert Dicks III LAUREL 862 8 M 11:16.8 6:26/M
8 Reed Kissick LAUREL 863 8 M 12:05.9 6:54/M
9 Josh Bruce SHENANGO 813 7 M 12:23.6 7:05/M
10 Dustyn Hudson SOUTHSIDE 899 7 M 12:30.6 7:09/M
11 Noah Delo SHENANGO 814 7 M 12:32.4 7:10/M
12 Christopher Stone LAUREL 868 7 M 13:25.7 7:40/M
13 Troy Guerrieri SOUTHSIDE 898 7 M 13:27.7 7:41/M
14 Trevor Infantozzi SOUTHSIDE 890 8 M 13:30.1 7:43/M
15 Brayden Niles LAUREL 864 8 M 13:31.9 7:43/M
16 Alex Pindel SHENANGO 816 7 M 13:58.8 7:59/M
17 Brandon Smith SOUTHSIDE 893 8 M 14:04.8 8:02/M
18 Sullivan Egbert UNION 1000 0 M 14:06.2 8:03/M
19 Anthony Apodaca UNION 998 0 M 14:16.8 8:09/M
20 Jackson Kretz SHENANGO 815 7 M 14:24.2 8:14/M
21 Jeremy Smith SHENANGO 812 8 M 14:31.4 8:18/M
22 Aaron Sarbo SHENANGO 818 7 M 14:32.8 8:18/M
23 Kevin Blake SOUTHSIDE 887 8 M 14:44.4 8:25/M
24 Garrett Smith SOUTHSIDE 902 7 M 14:46.7 8:26/M
25 Samuel Egbert UNION 999 0 M 14:51.0 8:29/M
26 Shawn Redmond LAUREL 866 8 M 21:59.6 12:34/M
27 Kyle Saylor LAUREL 867 8 M 22:01.3 12:35/M
GIRLS
Total
Place Name Team Bib No Age Gend Time Pace
1 Carmen Medvit SHENANGO 802 8 F 11:12.7 6:24/M
2 Madelyn Logan SOUTHSIDE 891 8 F 11:32.4 6:35/M
3 Olivia Kaltenbach LAUREL 846 8 F 12:22.2 7:04/M
4 Jenna Kohnen LAUREL 847 8 F 12:34.7 7:11/M
5 Alexa Schreck SHENANGO 803 8 F 12:53.1 7:22/M
6 Riley Bruce SHENANGO 804 7 F 13:07.9 7:30/M
7 Emily Olcott SHENANGO 806 7 F 13:25.6 7:40/M
8 Brooke Zepplin LAUREL 848 8 F 13:53.6 7:56/M
9 Abagale Stone LAUREL 854 7 F 14:29.5 8:17/M
10 Shannon Sauders LAUREL 852 7 F 14:31.6 8:18/M
11 Grace Woodling SOUTHSIDE 903 7 F 14:41.3 8:23/M
12 Mckenzie Patrick SOUTHSIDE 892 8 F 15:14.6 8:42/M
13 Victoria Flores SOUTHSIDE 888 8 F 15:15.4 8:43/M
14 Wren Grove UNION 1248 0 F 15:51.9 9:03/M
15 Brooke Wolthers SHENANGO 801 8 F 17:03.7 9:45/M
16 Lakota Becker LAUREL 845 8 F 17:31.8 10:01/M
17 Arianna Cartwright LAUREL 850 7 F 17:51.3 10:12/M
18 Alexis Killiker SHENANGO 805 7 F 19:18.2 11:02/M
19 Serena Dean SOUTHSIDE 897 7 F 19:52.9 11:21/M
20 Lacy Buswell LAUREL 849 7 F 20:18.5 11:36/M
21 Alexa Senich LAUREL 853 7 F 21:38.4 12:22/M
22 Bethani Lahr LAUREL 851 7 F 21:39.9 12:22/M