BARNESVILLE XC MEET VARSITY
Overall Finish List
September 01, 2022
Results By Miles of Smiles Timing Services http://www.smileymiles.com
BOYS
Total
Place Name Team Bib No Age Gend Time Pace
1 Conner Starr BARNESVILLE 665 10 M 17:57.58 5:47/M
2 Sawyer Bonnette ST CLAIRSVILLE 908 11 M 18:29.00 5:58/M
3 Micah Kramer LINSLY 930 10 M 18:54.29 6:06/M
4 Braedon Willis BARNESVILLE 667 10 M 19:07.34 6:10/M
5 Connor Warrington BARNESVILLE 666 12 M 19:20.58 6:14/M
6 Blake Horan ST CLAIRSVILLE 911 9 M 19:31.75 6:18/M
7 Robbie Saffell UNION LOCAL 954 11 M 19:33.80 6:18/M
8 Logan Dodd BARNESVILLE 660 12 M 19:42.40 6:21/M
9 Shepherd Richey BARNESVILLE 664 10 M 19:48.80 6:23/M
10 Andrew Heath LINSLY 925 11 M 19:58.68 6:26/M
11 Caleb Byrniarski ST CLAIRSVILLE 907 11 M 20:04.32 6:28/M
12 Vincent Phillips BARNESVILLE 663 12 M 20:19.83 6:33/M
13 Zach McKeever ST CLAIRSVILLE 904 12 M 20:22.89 6:34/M
14 Dayne Carter BUCKEYE LOCAL 937 12 M 20:40.98 6:40/M
15 Evan Yost ST CLAIRSVILLE 906 11 M 21:13.66 6:51/M
16 Fisher Palian LINSLY 927 11 M 21:33.20 6:57/M
17 Cooper Bell BARNESVILLE 659 12 M 21:44.45 7:01/M
18 Austin Stoner UNION LOCAL 952 12 M 21:59.51 7:05/M
19 Diego King UNION LOCAL 953 11 M 22:16.93 7:11/M
20 Rocco D'Aquila LINSLY 929 10 M 22:20.58 7:12/M
21 Noah Jenewein LINSLY 928 11 M 22:41.79 7:19/M
22 Jarod Holstein ST CLAIRSVILLE 905 12 M 22:46.70 7:21/M
23 Lee McKitrick SHADYSIDE 940 12 M 23:52.41 7:42/M
24 Brady Drake BARNESVILLE 661 11 M 24:07.57 7:47/M
25 Rhys Poole LINSLY 931 10 M 24:50.80 8:01/M
26 Stefan Milovic LINSLY 926 11 M 27:28.13 8:52/M
27 Zach Lively RIVER 968 12 M 27:46.28 8:57/M
28 Luke Stack ST CLAIRSVILLE 910 10 M 28:04.33 9:03/M
29 Trenton Meyer UNION LOCAL 956 9 M 28:28.78 9:11/M
30 Isaac Howell RIVER 967 12 M 31:46.64 10:15/M
31 Gavin Paisley RIVER 969 11 M 34:30.03 11:08/M
GIRLS
Total
Place Name Team Bib No Age Gend Time Pace
1 Kenzy Beckett SHADYSIDE 941 12 F 21:06.76 6:48/M
2 Aubrey Johnson BARNESVILLE 675 12 F 21:17.81 6:52/M
3 Marah Bethel BARNESVILLE 669 11 F 21:44.52 7:01/M
4 Mara Beard RIVER 971 11 F 22:07.88 7:08/M
5 Mallory Brake RIVER 970 9 F 22:40.46 7:19/M
6 Olivia Rosenthal LINSLY 920 10 F 23:23.14 7:33/M
7 Faith Moore UNION LOCAL 958 10 F 23:47.54 7:40/M
8 Ilayna Murray LINSLY 917 10 F 24:01.57 7:45/M
9 Delana Jenkins BARNESVILLE 674 10 F 24:40.82 7:57/M
10 Ava Bartlett LINSLY 919 10 F 24:57.71 8:03/M
11 Lydia Fuchs BARNESVILLE 672 9 F 25:00.19 8:04/M
12 Ella Nugent BARNESVILLE 680 9 F 25:08.32 8:06/M
13 Kailey Nugent BARNESVILLE 679 11 F 25:29.53 8:13/M
14 Luci Banks ST CLAIRSVILLE 900 10 F 25:45.53 8:18/M
15 Rami Padilla ST CLAIRSVILLE 898 11 F 26:45.86 8:38/M
16 Kylie Moore BARNESVILLE 678 11 F 26:50.54 8:39/M
17 Katie Kastelic LINSLY 915 11 F 26:55.44 8:41/M
18 Grace Starr BARNESVILLE 681 10 F 26:59.54 8:42/M
19 Ayla Yater BARNESVILLE 682 11 F 27:17.32 8:48/M
20 Alie Hawthorne BARNESVILLE 673 11 F 27:35.96 8:54/M
21 Britnee Cassidy BARNESVILLE 670 12 F 27:38.82 8:55/M
22 Ava Poe ST CLAIRSVILLE 901 9 F 27:58.81 9:01/M
23 Alaina Thornburg ST CLAIRSVILLE 896 11 F 28:12.98 9:06/M
24 Kaylee Graham BARNESVILLE 671 12 F 28:20.60 9:08/M
25 Rosa Sohlberg LINSLY 913 11 F 28:24.57 9:10/M
26 Danielle Baker BARNESVILLE 668 10 F 28:33.55 9:13/M
27 Corissa Griffith BUCKEYE LOCAL 935 12 F 28:52.82 9:19/M
28 Colleen Beard ST CLAIRSVILLE 895 12 F 29:04.92 9:23/M
29 Angel Heatherington ST CLAIRSVILLE 897 11 F 29:45.41 9:36/M
30 Kylie Wagnild RIVER 973 12 F 30:12.25 9:45/M
31 Val Bloltz SHADYSIDE 944 10 F 30:37.74 9:53/M
32 Delaney Boger RIVER 974 12 F 31:44.82 10:14/M
33 Rylan Lucas BARNESVILLE 677 10 F 32:26.79 10:28/M
34 Addie Sims SHADYSIDE 945 10 F 32:53.34 10:36/M
35 Bella Russell BUCKEYE LOCAL 936 9 F 33:02.93 10:39/M
36 Izabella Thomas RIVER 975 12 F 33:03.74 10:40/M
37 Cali Lee BARNESVILLE 676 11 F 34:08.72 11:01/M
38 Scarlett Clark UNION LOCAL 957 12 F 37:17.71 12:02/M