SEELOS ACADEMY XC MEET VARSITY
Overall Finish List
September 20, 2021
Results By Miles of Smiles Timing Services smileymiles.com
BOYS
Total
Place Name Team Bib No Age Gend Time Pace
1 Justin Peoples SEELOS 129 8 M 11:28.90 6:16/M
2 Nate Tunno CDTCA 146 7 M 11:31.35 6:18/M
3 Victor Wagner SEELOS 127 7 M 11:56.79 6:31/M
4 Brendan Eicher BUTLER CATHOLIC 52 7 M 12:09.59 6:38/M
5 Brandon Szuch SEELOS 126 7 M 12:20.75 6:44/M
6 Mark Bence AQUINAS 30 8 M 12:38.53 6:54/M
7 Erik Lindenfelser SEELOS 125 7 M 12:50.23 7:01/M
8 Drew Haring SEELOS 128 8 M 13:02.81 7:07/M
9 Jimmy Darcy CDTCA 147 8 M 13:07.58 7:10/M
10 Colin Campbell SEELOS 123 7 M 13:16.58 7:15/M
11 Isaac Tarbuk ST JAMES 264 7 M 13:20.73 7:17/M
12 Jonah Burchill AQUINAS 31 8 M 13:32.80 7:24/M
13 Evan Stanton HOLY CROSS 301 7 M 13:47.72 7:32/M
14 Mateo Saspe BUTLER CATHOLIC 53 7 M 13:51.57 7:34/M
15 Sebby Wolf HOLY CROSS 302 8 M 14:06.25 7:42/M
16 Jakob Butler PENN CHRISTIAN 304 7 M 14:08.77 7:43/M
17 Lucas Conley AQUINAS 32 8 M 14:38.36 8:00/M
18 Luke Crawford AQUINAS 33 8 M 15:00.28 8:12/M
19 Jack Duch HOLY CROSS 300 7 M 15:01.82 8:12/M
20 PJ Doherty GUARDIAN ANGEL 204 7 M 15:13.56 8:19/M
21 Christopher Ramy SEELOS 130 8 M 16:04.39 8:47/M
22 Dashiell Sargent GUARDIAN ANGEL 206 7 M 16:52.75 9:13/M
23 Micah Singh PENN CHRISTIAN 310 7 M 17:43.29 9:41/M
24 Miles Wienand CDTCA 148 8 M 17:45.37 9:42/M
25 Xavier Grivna ST MONICA 276 7 M 17:51.74 9:45/M
26 Alex Delacruz GUARDIAN ANGEL 207 8 M 20:20.61 11:07/M
27 Gabriel Ganoza SEELOS 124 7 M 21:15.24 11:37/M
28 Alex Dominick NORTHSIDE CATHOLIC 235 8 M 21:20.97 11:39/M
GIRLS
Total
Place Name Team Bib No Age Gend Time Pace
1 Audra Lazzara SEELOS 94 7 F 12:52.38 7:02/M
2 Anna Lazzara SEELOS 93 7 F 13:15.41 7:14/M
3 Ava Vangura AQUINAS 12 7 F 13:28.33 7:22/M
4 Eva Fardo ST JAMES 253 7 F 13:35.49 7:25/M
5 Chloe Karsman SEELOS 100 8 F 13:38.83 7:27/M
6 Hannah Hayes GUARDIAN ANGEL 177 7 F 14:02.12 7:40/M
7 Averie Strohm GUARDIAN ANGEL 178 7 F 14:21.56 7:50/M
8 Shae Trombetta GUARDIAN ANGEL 179 7 F 14:40.57 8:01/M
9 Lillian Best SEELOS 98 8 F 15:03.20 8:13/M
10 Emily Hoffer PENN CHRISTIAN 305 8 F 15:27.92 8:27/M
11 Gemma Spadacene CDTCA 138 8 F 15:35.81 8:31/M
12 Claire Isacco SEELOS 88 7 F 15:40.40 8:34/M
13 Anabell Evancho ALPHA 246 8 F 15:57.31 8:43/M
14 Kayla Keefer SEELOS 90 7 F 16:18.30 8:54/M
15 Tess Austin AQUINAS 10 7 F 16:25.71 8:58/M
16 Lauren Becker SEELOS 97 8 F 16:41.41 9:07/M
17 Katelyn Miller GUARDIAN ANGEL 182 8 F 16:56.33 9:15/M
18 Juliet Price ST JAMES 254 7 F 16:56.43 9:15/M
19 Lienna Bassano GUARDIAN ANGEL 176 7 F 17:00.79 9:17/M
20 Ava Sachar SEELOS 96 7 F 17:01.97 9:18/M
21 Alexa Risdon SEELOS 101 8 F 17:26.49 9:32/M
22 Stella Kunz SEELOS 91 7 F 17:29.30 9:33/M
23 Lily Zickefoose HOLY CROSS 287 7 F 17:36.21 9:37/M
24 Caitlyn Abbett CDTCA 137 8 F 17:56.23 9:48/M
25 Julia Jercewic AQUINAS 11 7 F 17:57.57 9:49/M
26 Heidi Stiger CDTCA 136 7 F 18:19.28 10:01/M
27 Ainsley Cook-Baldauf ALPHA 245 7 F 19:12.78 10:30/M
28 Fuller Gianna HOLY CROSS 286 7 F 19:43.46 10:46/M
29 Sarah Myers PENN CHRISTIAN 307 8 F 20:09.95 11:01/M
30 Emma Keefer SEELOS 89 7 F 20:27.81 11:10/M
31 Eva Dominick NORTHSIDE CATHOLIC 221 8 F 22:52.18 12:30/M
32 Maya Reksinska SEELOS 95 7 F 24:28.66 13:22/M