SWEAT FOR VETS TRAIL RACES
Age Group Results
November 04, 2018
Results By Miles of Smiles Timing Services
10K
Female OVERALL 10K Winners
Total
Place Name City Bib No Age Overall Time Pace
1 Meira Minard State College PA 880 45 6 1:01:34.28 9:56/M
2 Carole Budukouch 985 51 12 1:08:26.41 11:02/M
3 Tia Marie 986 28 13 1:08:27.63 11:02/M
Female 1 to 19
Total
Place Name City Bib No Age Overall Time Pace
1 Mya Redmond Beech Creek PA 906 11 131 2:02:28.90 19:45/M
Female 20 to 29
Total
Place Name City Bib No Age Overall Time Pace
1 Heather Hudson Northern Cambria P 846 28 110 1:49:02.37 17:35/M
2 Stephanie Errigo Curwensville PA 819 28 116 1:52:20.13 18:07/M
3 Hannah Williams Altoona PA 949 27 146 2:17:18.14 22:09/M
Female 30 to 39
Total
Place Name City Bib No Age Overall Time Pace
1 Ashley Schrag Pa Furnace PA 920 34 29 1:13:29.26 11:51/M
2 Alexis Shank Commodore PA 926 35 31 1:13:53.97 11:55/M
3 Anna Caporuscio 982 39 51 1:24:58.83 13:42/M
4 Elissa Till Johnstown PA 943 38 56 1:28:32.83 14:17/M
5 Naomi Pennington Altoona PA 895 39 71 1:32:16.39 14:53/M
6 Amber Marsh Hollsopple PA 861 30 73 1:33:02.56 15:00/M
7 Katie Fiore 981 36 82 1:35:08.15 15:21/M
8 Frances Brown 976 35 93 1:40:36.97 16:14/M
9 Penny Novak Gallitzin PA 891 39 97 1:43:24.60 16:41/M
10 Christine Woomer Tyrone PA 951 32 99 1:44:34.11 16:52/M
11 Becky Briggs Osceola Mills PA 809 34 104 1:47:38.11 17:22/M
12 Veronica Roberts Johnstown PA 913 36 114 1:51:22.72 17:58/M
13 Laura Shaffer Hollidaysburg PA 925 30 121 1:54:09.71 18:25/M
14 Erica Giall 987 35 123 1:54:12.13 18:25/M
15 Jennifer Braun Lock Haven PA 808 38 147 2:19:12.15 22:27/M
16 Tracie Oswald Hollidaysburg PA 961 36 149 2:20:08.42 22:36/M
17 Tera Redmond Beech Creek PA 907 34 154 2:30:39.69 24:18/M
Female 40 to 49
Total
Place Name City Bib No Age Overall Time Pace
1 Larie Hall Morrisdale PA 837 49 33 1:15:27.81 12:10/M
2 Diane Swauger Port Matilda PA 938 42 44 1:22:36.76 13:19/M
3 Sasha Kirshner 964 48 45 1:23:18.57 13:26/M
4 Teresa Barnes Williamsport PA 803 47 52 1:25:06.33 13:44/M
5 Heather Miller Bedford PA 959 40 59 1:29:59.54 14:31/M
6 Tina Kunstbeck Roaring Spring PA 856 43 64 1:31:05.59 14:41/M
7 Tracy Noll Lock Haven PA 956 48 65 1:31:06.27 14:42/M
8 Stephanie Daniels 973 46 77 1:33:51.30 15:08/M
9 Careen Shafer Mapleton Depot PA 923 43 81 1:35:00.83 15:19/M
10 Kristen Hawley Apollo PA 978 40 85 1:36:46.52 15:36/M
11 Ann Marie Oldani State College PA 893 49 89 1:37:35.74 15:44/M
12 Kimberly Ronan Warriors Mark PA 915 47 95 1:41:38.75 16:24/M
13 Donna Grant Cresson PA 827 45 106 1:47:46.47 17:23/M
14 Gretchen Swank Boalsburg PA 937 40 115 1:51:31.36 17:59/M
15 Megan Miller Julian PA 875 48 133 2:04:48.91 20:08/M
16 Terri Rhone Altoona PA 912 49 135 2:06:12.87 20:21/M
17 Lorie Pentz Hollidaysburg PA 896 45 139 2:12:00.62 21:17/M
18 Tamar Baitel State College PA 962 41 145 2:16:20.86 21:59/M
19 Christina Schrengost South Fork PA 921 44 151 2:29:44.19 24:09/M
20 Wendy Norman Latrobe PA 890 47 158 2:33:49.52 24:49/M
21 Jennifer Hagaman Lock Haven PA 836 44 164 2:49:17.71 27:18/M
Female 50 to 59
Total
Place Name City Bib No Age Overall Time Pace
1 Sue Reese Bellefonte PA 908 59 57 1:29:18.29 14:24/M
2 Tammy Bernstein 970 52 58 1:29:56.80 14:30/M
3 Karen Miller Port Matilda PA 872 53 61 1:30:19.34 14:34/M
4 Mary Ann Hanlon State College PA 839 52 80 1:34:50.44 15:18/M
5 Scotti Mullen State College PA 883 56 100 1:45:37.87 17:02/M
6 Tab Bowes Lock Haven PA 807 51 113 1:50:23.19 17:48/M
7 Sherry Shank Marion Center PA 927 59 118 1:53:13.37 18:16/M
8 Wendy Miller Bellefonte PA 879 52 143 2:14:45.39 21:44/M
9 Denise Weaver Bellefonte PA 340 53 156 2:33:18.87 24:44/M
10 Lisa Gourley Punxsutawney PA 825 59 162 2:42:54.21 26:16/M
11 Susan Muthler Lock Haven PA 884 50 163 2:49:17.48 27:18/M
12 Tammy Mccloskey Howard PA 864 50 165 2:49:17.71 27:18/M
Female 60 to 69
Total
Place Name City Bib No Age Overall Time Pace
1 Diane Morgant 974 60 76 1:33:50.59 15:08/M
2 Sally Villella Punxsutawney PA 944 60 108 1:47:51.87 17:24/M
3 Linda Wible Altoona PA 948 61 138 2:09:11.86 20:50/M
4 Susan Taylor Bellefonte PA 940 60 141 2:13:11.55 21:29/M
5 Cynthia Cummings Salix PA 817 61 152 2:29:44.19 24:09/M
6 Deborah Hull Bellefonte PA 847 63 159 2:34:02.16 24:51/M
Male OVERALL 10K Winners
Total
Place Name City Bib No Age Overall Time Pace
1 Lee Strappello James Creek PA 935 35 1 54:16.62 8:45/M
2 Clayton Bouchard Lykens PA 806 45 2 58:53.78 9:30/M
3 Dean Banko New Florence PA 802 35 3 1:00:58.49 9:50/M
Male 1 to 19
Total
Place Name City Bib No Age Overall Time Pace
1 Ashton Crownover Osceola Mills PA 815 14 4 1:01:18.89 9:53/M
2 Daniel Ketner 967 17 7 1:04:24.40 10:23/M
3 Nick Schill 968 17 8 1:04:48.19 10:27/M
4 Ian Weyer 965 19 24 1:12:29.94 11:41/M
5 Sam Graw Murrysville PA 832 18 63 1:30:50.34 14:39/M
6 Ryan Hanlon Gallitzin PA 841 11 68 1:32:03.82 14:51/M
7 Caden Malek 989 14 124 1:54:12.77 18:25/M
8 Isaac Giall 988 10 132 2:02:41.70 19:47/M
9 Gunner Redmond Beech Creek PA 904 15 148 2:19:12.55 22:27/M
10 Maddux Redmond Beech Creek PA 905 12 153 2:30:32.19 24:17/M
Male 20 to 29
Total
Place Name City Bib No Age Overall Time Pace
1 Jonah Salyards Roaring Spring PA 917 22 20 1:10:54.18 11:26/M
2 Daniel Johnson Altoona PA 849 27 23 1:12:22.81 11:40/M
3 Luke Spengler Hollsopple PA 931 25 26 1:12:55.75 11:46/M
4 Aaron Kennedy Pa Furnace PA 851 24 27 1:13:03.56 11:47/M
5 Trevor Cox Pgh PA 814 26 36 1:17:11.12 12:27/M
6 Dakota Wyne State College PA 952 23 74 1:33:10.45 15:02/M
Male 30 to 39
Total
Place Name City Bib No Age Overall Time Pace
1 Charlie Brenneman 975 37 10 1:05:58.48 10:38/M
2 Carl Yerty Altoona PA 953 33 14 1:08:40.80 11:05/M
3 Neil Gioiosa Altoona PA 295 37 17 1:10:39.47 11:24/M
4 Jon Yerty Hollidaysburg PA 954 30 19 1:10:39.87 11:24/M
5 Patrick Sachse Altoona PA 916 35 21 1:12:16.30 11:39/M
6 John Anderson Hollidaysburg PA 801 38 22 1:12:20.60 11:40/M
7 John Gregorchik Johnstown PA 833 31 32 1:14:28.56 12:01/M
8 Frank Kopriva Hollidaysburg PA 853 32 37 1:18:34.41 12:40/M
9 Matthew Miller Altoona PA 874 36 49 1:24:05.58 13:34/M
10 Rob Eberhart Hollidaysburg PA 818 35 53 1:26:15.83 13:55/M
11 Nicholas Kline Chest Springs PA 852 30 54 1:28:01.52 14:12/M
12 Daniel Hanlon Gallitzin PA 838 30 55 1:28:25.94 14:16/M
13 Craig Kozminski Murrysville PA 854 33 75 1:33:30.78 15:05/M
14 Elijah Hollopeter Big Run PA 845 37 79 1:34:40.84 15:16/M
15 Gavin Crutchfield State College PA 816 35 86 1:36:52.60 15:37/M
16 Howard Bernstein 971 32 88 1:37:22.91 15:42/M
17 Ryan Geishauser Export PA 824 35 92 1:39:06.31 15:59/M
18 Patrick Hanlon Gallitzin PA 840 39 105 1:47:38.52 17:22/M
19 Blake Shaffer Hollidaysburg PA 924 30 122 1:54:10.33 18:25/M
20 Jonathan Thomas Bellwood PA 941 34 126 1:54:53.79 18:32/M
21 Eric Bankart 979 38 128 1:55:57.81 18:42/M
22 Tony Conrad Altoona PA 811 32 129 1:58:28.38 19:06/M
23 Dan Miller 980 34 140 2:12:01.44 21:18/M
24 Brian Redmond Beech Creek PA 903 34 155 2:30:39.73 24:18/M
25 Tom Kozminski Martinsburg PA 855 39 166 2:49:47.76 27:23/M
Male 40 to 49
Total
Place Name City Bib No Age Overall Time Pace
1 Bob Bauer Brockway PA 804 46 5 1:01:28.65 9:55/M
2 Eric Moore Tyrone PA 882 40 9 1:05:12.54 10:31/M
3 Jason Sutt Altoona PA 936 47 11 1:07:16.94 10:51/M
4 Todd Yarnell Altoona PA 958 45 15 1:08:59.80 11:08/M
5 Eric Miller Martinsburg PA 870 44 16 1:10:39.27 11:24/M
6 Bryan Caporescio 983 46 18 1:10:39.55 11:24/M
7 Heath Miller Manns Choice PA 871 47 28 1:13:03.58 11:47/M
8 Terry Walker Windber PA 945 41 34 1:15:49.85 12:14/M
9 Aaron Miller Frederick MD 868 42 35 1:16:53.87 12:24/M
10 Frank Sanders Altoona PA 918 43 39 1:19:29.68 12:49/M
11 Don Longstreth Altoona PA 860 46 40 1:20:08.87 12:55/M
12 Fredrick Ferguson Osceola Mills PA 820 44 43 1:22:15.22 13:16/M
13 Robert Newlin Portage PA 888 40 46 1:23:25.79 13:27/M
14 Tj Newbauer Bellefonte PA 887 48 48 1:23:59.47 13:33/M
15 David Robison Tyrone PA 914 48 50 1:24:44.58 13:40/M
16 Anthony Mikesic Martinsburg PA 867 47 60 1:30:03.28 14:31/M
17 Jason Hockenberry Mc Veytown PA 844 44 62 1:30:20.95 14:34/M
18 Pj Pfahler Altoona PA 900 40 66 1:31:14.20 14:43/M
19 Francis Oaks Westover PA 892 47 67 1:31:18.73 14:44/M
20 Matthew Karnes Johnstown PA 850 45 69 1:32:08.46 14:52/M
21 Chuck Pennington Altoona PA 894 41 70 1:32:16.39 14:53/M
22 Paul Noll Lock Haven PA 957 46 78 1:34:34.34 15:15/M
23 Kevin Miller Altoona PA 873 48 83 1:35:26.35 15:24/M
24 Thomas Miller Central City PA 877 47 87 1:37:12.10 15:41/M
25 Andrew Sentman Huntingdon PA 922 43 94 1:41:08.10 16:19/M
26 Todd Grady Clearfield PA 826 43 102 1:45:51.74 17:04/M
27 Nate Lenig Halifax PA 972 40 103 1:46:03.31 17:06/M
28 Nate Lenig Halifax PA 963 40 119 1:53:22.80 18:17/M
29 D J Noel Nanty Glo PA 889 42 125 1:54:48.88 18:31/M
30 Mike Weitzel State College PA 947 47 127 1:55:52.53 18:41/M
31 Scott Auker Altoona PA 960 44 130 2:00:45.62 19:29/M
32 Troy Miller Julian PA 878 48 134 2:04:49.94 20:08/M
33 Jean Cano State College PA 810 41 144 2:16:20.67 21:59/M
34 Christian Marlin 977 46 150 2:20:11.91 22:37/M
35 Jason Winters Wallaceton PA 950 43 160 2:42:03.10 26:08/M
36 Michael Rauch State College PA 902 42 161 2:42:05.21 26:09/M
Male 50 to 59
Total
Place Name City Bib No Age Overall Time Pace
1 Andrew Johnson Altoona PA 848 58 25 1:12:37.27 11:43/M
2 Dennis Drake Mount Union PA 955 53 30 1:13:46.12 11:54/M
3 Ronald Barnes 969 53 41 1:20:35.70 13:00/M
4 Dave Miller Hollidaysburg PA 869 58 42 1:21:40.53 13:10/M
5 Brian Reighard Windber PA 909 54 47 1:23:47.71 13:31/M
6 Gary Reinhart Punxsutawney PA 910 58 84 1:35:43.85 15:26/M
7 Carl Leer Sidman PA 857 50 91 1:37:38.85 15:45/M
8 Matthew Corbin Huntingdon PA 812 50 98 1:43:46.77 16:44/M
9 Michael Haffley Lock Haven PA 834 51 107 1:47:51.62 17:24/M
10 Rich Mohney Gallitzin PA 881 54 109 1:48:10.37 17:27/M
11 Richard Graw Murrysville PA 831 54 112 1:49:55.55 17:44/M
12 Michael Simonds Greencastle PA 929 58 117 1:52:45.22 18:11/M
13 Mike Rhone Altoona PA 911 51 136 2:06:13.40 20:21/M
14 Brian Vogel 984 53 137 2:09:11.25 20:50/M
15 Mike Costello Pleasant Unity PA 813 55 157 2:33:48.94 24:48/M
Male 60 to 69
Total
Place Name City Bib No Age Overall Time Pace
1 Barry Jacobs 966 61 38 1:18:52.71 12:43/M
2 Tom Bollinger Altoona PA 805 63 72 1:32:55.70 14:59/M
3 Michael Miller Altoona PA 876 61 90 1:37:36.54 15:45/M
4 Fred Petrunak Altoona PA 899 65 96 1:43:11.61 16:39/M
5 Scott Lippy Hanover PA 858 65 101 1:45:39.92 17:02/M
6 Gregory Harding Cumberland MD 842 66 111 1:49:23.87 17:39/M
7 Chief Taylor Bellefonte PA 939 66 142 2:13:11.66 21:29/M
Male 70 and over
Total
Place Name City Bib No Age Overall Time Pace
1 Albert Steinbeiser Altoona PA 933 70 120 1:53:53.38 18:22/M
5K RUN
Female OVERALL 5K RUN Winners
Total
Place Name City Bib No Age Overall Time Pace
1 Jaden Quinn Altoona PA 330 14 3 23:36.69 7:37/M
2 Lainie Snider Roaring Spring PA 360 32 5 25:13.46 8:08/M
3 Gracie Gioiosa 378 12 6 25:16.10 8:09/M
Female 1 to 19
Total
Place Name City Bib No Age Overall Time Pace
1 Katie Etters Altoona PA 291 9 19 29:33.74 9:32/M
2 Lia Schrag Pennsylvania Furnac 332 9 46 40:29.55 13:04/M
3 Lydia Soult 373 14 52 41:17.26 13:19/M
Female 20 to 29
Total
Place Name City Bib No Age Overall Time Pace
1 Aubree Miller Hollidaysburg PA 316 26 10 26:30.69 8:33/M
2 Sharon Weaver Roaring Spring PA 341 23 17 29:16.64 9:26/M
3 Amanda Loscar Ebensburg PA 354 24 21 30:31.68 9:51/M
4 Codi Mielnik Hollsopple PA 314 29 31 33:50.89 10:55/M
5 Kristina Stammer Allison Park PA 336 29 33 33:52.71 10:55/M
6 Nicole Ferrone Altoona PA 292 29 44 37:46.76 12:11/M
7 Chi-Ann Inavan 369 22 54 42:00.47 13:33/M
Female 30 to 39
Total
Place Name City Bib No Age Overall Time Pace
1 Stephanie Kozminski Martinsburg PA 308 31 16 29:06.24 9:23/M
2 Heather Shevchik Obrien Howard PA 333 34 25 31:26.74 10:08/M
3 April Harmon Martinsburg PA 300 32 27 32:13.25 10:24/M
4 Shannon Gardner Duncansville PA 293 34 34 34:05.11 11:00/M
5 Maria Berardinelli Altoona PA 281 34 37 34:46.35 11:13/M
6 Jamie Russell Duncansville PA 331 30 38 35:54.40 11:35/M
7 Rachel Pincherri Altoona PA 328 34 40 36:00.72 11:37/M
8 Miranda Miller Altoona PA 317 33 41 36:37.00 11:49/M
9 Jackie Lantzy Altoona PA 311 35 55 42:36.27 13:45/M
10 Katie Whysong Altoona PA 342 32 56 42:36.47 13:45/M
11 Leah Vranich Johnstown PA 338 30 65 48:55.84 15:47/M
12 Lisa Trude Altoona PA 337 39 67 53:30.13 17:15/M
13 Jennifer Mock Altoona PA 363 35 69 57:38.12 18:35/M
14 Jill Mckenrick Tyrone PA 356 39 70 1:10:34.56 22:46/M
Female 40 to 49
Total
Place Name City Bib No Age Overall Time Pace
1 Charity Montag Ashville PA 319 44 11 26:40.88 8:36/M
2 Diane Shoenberger Altoona PA 334 40 15 29:04.99 9:23/M
3 Julie Overdorff Hollidaysburg PA 324 49 26 31:45.24 10:15/M
4 Erin Kennedy Lock Haven PA 305 41 28 32:15.24 10:24/M
5 Cathy Mathers Tyrone PA 312 46 42 36:54.11 11:54/M
6 Antoinette Hanik Boswell PA 299 44 49 40:37.66 13:06/M
7 Christina Soult 372 40 53 41:17.26 13:19/M
8 Alesia Yingling 366 41 59 45:05.79 14:33/M
9 Jen Harasty Indiana PA 355 40 61 45:18.42 14:37/M
10 Rhonda Ginter Fallentimber PA 294 48 62 45:25.51 14:39/M
11 Becky Proctor Mill Hall PA 329 48 63 45:48.91 14:46/M
12 Kathy Young Lock Haven PA 344 47 64 46:53.26 15:07/M
Female 50 to 59
Total
Place Name City Bib No Age Overall Time Pace
1 Cindi Stanton Tyrone PA 932 59 14 28:26.98 9:10/M
2 Rebecca Mason Bellefonte PA 863 56 20 30:16.66 9:46/M
3 Bobbi Bollinger Altoonaa PA 284 59 48 40:31.17 13:04/M
4 Beth Hill Williamsport PA 843 56 57 44:49.97 14:27/M
5 Cathy King Altoona PA 306 57 58 45:04.59 14:32/M
6 Sandra Kotrick Northern Cambria P 307 58 60 45:18.42 14:37/M
Female 60 to 69
Total
Place Name City Bib No Age Overall Time Pace
1 Beverly Gusler Hollidaysburg PA 298 60 23 31:20.45 10:06/M
2 Sherry Phillips Altoona PA 325 61 43 37:01.45 11:56/M
3 Chris Wagner Hollidaysburg PA 339 68 45 40:28.33 13:03/M
4 Kay Diehl Tyrone PA 290 66 50 40:59.58 13:13/M
5 Sherry Obert Bedford PA 322 62 51 41:05.14 13:15/M
6 Lucinda Pincherri Altoona PA 327 66 71 1:10:34.99 22:46/M
Male OVERALL 5K RUN Winners
Total
Place Name City Bib No Age Overall Time Pace
1 Aj Kelly Altoona PA 361 36 1 17:32.67 5:39/M
2 Corey Pincherri Altoona PA 326 33 2 22:11.19 7:09/M
3 Tyler Pepper Altoona PA 897 47 4 23:37.45 7:37/M
Male 1 to 19
Total
Place Name City Bib No Age Overall Time Pace
1 Jayden Stammer Allison Park PA 335 9 7 25:29.73 8:13/M
Male 30 to 39
Total
Place Name City Bib No Age Overall Time Pace
1 Rob Block Duncansville PA 283 36 9 25:43.96 8:18/M
2 Bill Ward 380 30 12 27:39.97 8:55/M
3 Aaron Hartley Duncansville PA 301 34 35 34:05.12 11:00/M
4 Pete Cassarly Altoona PA 286 30 36 34:46.25 11:13/M
5 Jason Schrag 375 37 47 40:30.51 13:04/M
Male 40 to 49
Total
Place Name City Bib No Age Overall Time Pace
1 Daniel Molliver Duncansville PA 318 40 8 25:34.19 8:15/M
2 Perry Mason Bellefonte PA 862 49 18 29:22.72 9:28/M
3 David Stein Altoona PA 359 43 24 31:22.72 10:07/M
4 Joseph Lansberry Williamsburg PA 309 48 29 33:14.25 10:43/M
5 Terry Mathers Tyrone PA 313 49 30 33:36.20 10:50/M
6 Jeremy Smith 374 48 32 33:51.25 10:55/M
7 Adam Budny Duncansville PA 285 41 39 35:54.60 11:35/M
8 Corey Murphy Altoona PA 362 43 68 57:36.79 18:35/M
Male 50 to 59
Total
Place Name City Bib No Age Overall Time Pace
1 David Montag Ashville PA 320 54 13 28:12.45 9:06/M
2 Wayne Munoz Johnstown PA 321 59 22 31:15.24 10:05/M
Male 70 and over
Total
Place Name City Bib No Age Overall Time Pace
1 William Obert Bedford PA 323 71 66 51:40.45 16:40/M
5K WALK
Female OVERALL 5K WALK Winners
Total
Place Name City Bib No Age Overall Time Pace
1 Wendy Boone 379 52 4 53:08.78 17:08/M
2 Ashley Greenaway Snow Shoe PA 346 28 5 58:17.79 18:48/M
3 Rebecca Hanlon Manassas VA 349 42 7 1:00:22.29 19:28/M
Female 1 to 19
Total
Place Name City Bib No Age Overall Time Pace
1 Mariama Mustapha Manassas VA 350 15 13 1:14:36.56 24:04/M
Female 20 to 29
Total
Place Name City Bib No Age Overall Time Pace
1 Katelyn Mauser 371 23 12 1:14:35.95 24:04/M
2 Lexie Fapohunde 370 20 14 1:14:36.96 24:04/M
Female 30 to 39
Total
Place Name City Bib No Age Overall Time Pace
1 Marcia Coho 377 38 10 1:12:40.32 23:26/M
2 Jessica Datres 376 37 11 1:12:41.78 23:27/M
Female 70 and over
Total
Place Name City Bib No Age Overall Time Pace
1 Peg Hanlon Cresson PA 348 73 8 1:00:23.72 19:29/M
Male OVERALL 5K WALK Winners
Total
Place Name City Bib No Age Overall Time Pace
1 Kevin Yingling Altoona PA 353 40 1 44:51.52 14:28/M
2 Michael Barnes Williamsport PA 345 53 2 44:51.98 14:28/M
3 Daniel Lin 368 50 3 47:16.53 15:15/M
Male 0 and under
Total
Place Name City Bib No Age Overall Time Pace
1 Thomas Smith 367 0 9 1:12:39.54 23:26/M
Male 30 to 39
Total
Place Name City Bib No Age Overall Time Pace
1 Christopher Greenaway Snow Shoe PA 347 30 6 58:20.94 18:49/M
Male 50 to 59
Total
Place Name City Bib No Age Overall Time Pace
1 John Schwab Lock Haven PA 352 51 15 1:18:59.30 25:29/M