ST. GREGORY XC MEET DEVELOPMENTAL
Overall Finish List
September 19, 2018
Results By Miles of Smiles Timing Services
BOYS
Total
Place Name Team Bib No Age Gend Time Pace
1 Brandon Szuch SEELOS ACADEMY 242 4 M 9:07.1 7:36/M
2 Max Radzvin SEELOS ACADEMY 240 3 M 9:08.4 7:37/M
3 Erik Lindenfelser SEELOS ACADEMY 238 4 M 9:10.3 7:38/M
4 Jack Davison SEELOS ACADEMY 197 3 M 9:27.5 7:53/M
5 Victor Wagner SEELOS ACADEMY 243 4 M 9:32.0 7:57/M
6 zach schellhaas AQUINAS 826 0 M 9:33.4 7:58/M
7 Mateo Saspe BUTLER CATHOLIC 296 4 M 9:34.8 7:58/M
8 Nicholas Schindler SEELOS ACADEMY 241 3 M 9:52.8 8:13/M
9 Andrew Spalvieri ST. KILIAN 765 3 M 9:54.5 8:15/M
10 Judah Sauers ST. GREGORY 83 3 M 9:55.7 8:16/M
11 Jack Steineman ST. KILIAN 766 3 M 10:09.3 8:28/M
12 Gavin Walter SEELOS ACADEMY 244 2 M 10:11.8 8:29/M
13 Christian Meyer ST. GREGORY 82 2 M 10:31.5 8:46/M
14 Jackson Chips ST. KILIAN 760 2 M 10:48.7 9:00/M
15 Rylan Greene SEELOS ACADEMY 200 3 M 10:52.3 9:03/M
16 Dominic Shaffer BUTLER CATHOLIC 297 4 M 10:54.3 9:05/M
17 Brendan Eicher BUTLER CATHOLIC 294 4 M 10:59.0 9:09/M
18 Jack Mondi ST. KILIAN 763 3 M 11:07.3 9:16/M
19 Drew Weifenbaugh BUTLER CATHOLIC 298 3 M 11:14.4 9:22/M
20 Matthew Madonna ST. KILIAN 762 3 M 11:28.6 9:33/M
21 Will Meeuf ST. KILIAN 802 0 M 11:29.7 9:34/M
22 Colin Campbell SEELOS ACADEMY 196 4 M 11:37.6 9:41/M
23 Dante DeCaria ST. GREGORY 78 2 M 12:02.6 10:02/M
24 Nico DeCaria ST. GREGORY 79 1 M 12:23.1 10:19/M
25 Lincoln Chips ST. KILIAN 761 4 M 13:14.8 11:02/M
26 Connor McClellan ST. GREGORY 81 1 M 13:15.9 11:03/M
27 Luke Kovacic ST. GREGORY 80 1 M 13:17.0 11:04/M
28 Joshua White SEELOS ACADEMY 245 4 M 17:35.9 14:39/M
GIRLS
Total
Place Name Team Bib No Age Gend Time Pace
1 Anna Lazzara SEELOS ACADEMY 187 4 F 9:26.9 7:52/M
2 Audra Lazzara SEELOS ACADEMY 188 4 F 9:33.4 7:58/M
3 Siena Varlotta GET FIT FAMILIES 169 0 F 9:39.0 8:03/M
4 Caroline Sell SEELOS ACADEMY 191 3 F 10:35.7 8:49/M
5 Riley Kontul ST. KILIAN 751 3 F 11:02.0 9:12/M
6 Emily Harmanos ST. GREGORY 74 3 F 11:25.6 9:31/M
7 Georgie Guzzo ST. GREGORY 73 3 F 11:30.5 9:35/M
8 Grace Chrobak SEELOS ACADEMY 179 4 F 11:44.5 9:47/M
9 Anne Puhalla SEELOS ACADEMY 190 3 F 11:49.8 9:51/M
10 Lily Narvett SEELOS ACADEMY 189 3 F 11:52.4 9:53/M
11 Gianna Floyd ST. KILIAN 748 4 F 11:55.7 9:56/M
12 ava vangurvangura AQUINAS 827 0 F 11:57.6 9:58/M
13 Erin Burke ST. KILIAN 746 3 F 12:16.7 10:13/M
14 Katie Tarquinio AQUINAS 817 4 F 12:31.3 10:26/M
15 Alexandra Wagner SEELOS ACADEMY 195 2 F 12:36.5 10:30/M
16 Anna Morris ST. KILIAN 753 3 F 12:42.9 10:35/M
17 Gina Talarico SEELOS ACADEMY 193 3 F 12:53.8 10:44/M
18 Isabella Windfelder ST. KILIAN 759 3 F 12:56.0 10:47/M
19 Sofia Matonak BUTLER CATHOLIC 291 3 F 13:01.3 10:51/M
20 Aurora Predis AQUINAS 824 4 F 13:06.4 10:55/M
21 Tess Austin AQUINAS 818 4 F 13:12.9 11:00/M
22 Elizabeth Long ST. KILIAN 752 4 F 13:14.6 11:02/M
23 Madison Clauss ST. GREGORY 71 3 F 13:19.8 11:06/M
24 Allison Kasper SEELOS ACADEMY 184 4 F 13:21.0 11:08/M
25 Claire Karsman SEELOS ACADEMY 183 2 F 13:22.1 11:08/M
26 Abigail McClellan ST. GREGORY 76 3 F 13:23.5 11:09/M
27 Chloe Dorcy BUTLER CATHOLIC 289 3 F 13:25.0 11:11/M
28 Stella Kunz SEELOS ACADEMY 185 4 F 13:26.4 11:12/M
29 Gretchen Gillis ST. KILIAN 749 4 F 13:28.2 11:13/M
30 Chloe Boosel ST. GREGORY 70 1 F 13:30.6 11:15/M
31 Olivia Clauss ST. GREGORY 72 2 F 13:36.7 11:20/M
32 Anna Lapinsky SEELOS ACADEMY 186 4 F 14:20.4 11:57/M
33 Amelia Aiello SEELOS ACADEMY 178 4 F 14:32.9 12:07/M
34 Natalie Morris ST. KILIAN 754 4 F 14:45.5 12:18/M
35 Leonie Haibach ST. KILIAN 750 3 F 14:46.5 12:18/M
36 Macaria Stall ST. KILIAN 756 3 F 14:50.4 12:22/M
37 Luciana Sloboda BUTLER CATHOLIC 292 3 F 15:01.0 12:31/M
38 Abigail Bollman ST. KILIAN 745 4 F 15:15.6 12:43/M
39 Cameron Dorcy BUTLER CATHOLIC 288 3 F 15:25.5 12:51/M
40 Kamryn Martin BUTLER CATHOLIC 290 3 F 15:32.1 12:57/M
41 Brigid Mercer AQUINAS 823 4 F 15:38.5 13:02/M
42 Bridget Deluca AQUINAS 819 3 F 15:40.3 13:03/M
43 Gabby Keverline AQUINAS 822 2 F 16:02.1 13:22/M
44 Elisabeth Schmitt ST. GREGORY 77 4 F 16:33.8 13:48/M
45 Chloe Cole SEELOS ACADEMY 180 2 F 16:55.7 14:06/M
46 Luciana Ganoza SEELOS ACADEMY 182 2 F 17:43.1 14:46/M
47 Emily Hoffman ST. GREGORY 75 4 F 17:52.7 14:53/M