PAW PAW INVITE GIRLS VARSITY
GIRLS
Overall Finish List
September 01, 2018
Results By Miles of Smiles Timing Services http://www.smileymiles.com
Total
Place Name Team Bib No Age Gend Time Pace
1 Lydia Falkenstein WEST FAIRMONT 667 8 F 14:00.79 7:09/M
2 Kailee Mick EAST FAIRMONT 637 6 F 15:19.50 7:49/M
3 Jenna Barnett TRINITY CHRISTIAN 653 7 F 15:33.68 7:56/M
4 Paige Smi TRINITY CHRISTIAN 654 7 F 15:35.29 7:57/M
5 Camryn Morgan WEST FAIRMONT 668 8 F 15:35.71 7:57/M
6 Lydia Collins MONONGAH 873 7 F 16:09.83 8:14/M
7 Taylor Hess MONONGAH 875 7 F 16:11.52 8:15/M
8 Grace Merritt EAST FAIRMONT 636 7 F 16:14.17 8:17/M
9 Nevaeh Premo RIVESVILLE 639 8 F 16:18.28 8:19/M
10 Kya Hardy EAST FAIRMONT 632 6 F 16:51.40 8:36/M
11 Audrie Smith WEST FAIRMONT 679 7 F 16:53.23 8:37/M
12 Bella Haught WEST FAIRMONT 677 7 F 16:54.41 8:37/M
13 Kirsten McDonald RIVESVILLE 642 6 F 17:01.94 8:41/M
14 Eleanor Capuder EAST FAIRMONT 628 7 F 17:10.47 8:46/M
15 Adelyn Tager TRINITY CHRISTIAN 655 6 F 17:25.90 8:53/M
16 Julia Barnes EAST FAIRMONT 626 7 F 17:33.43 8:57/M
17 Beany Byrne TRINITY CHRISTIAN 656 6 F 17:35.79 8:58/M
18 Lanie Richards MONONGAH 872 8 F 17:44.40 9:03/M
19 Kiera Daugherty EAST FAIRMONT 630 7 F 17:49.48 9:05/M
20 Emily Decker WEST FAIRMONT 675 7 F 17:51.29 9:06/M
21 Mia Jimmie WEST FAIRMONT 678 7 F 17:57.22 9:09/M
22 Sophie Renner SOUTH MIDDLE 940 6 F 18:01.95 9:12/M
23 Clara Holmes SOUTH MIDDLE 928 7 F 18:02.97 9:12/M
24 Madison Awbrey WEST FAIRMONT 670 8 F 18:08.44 9:15/M
25 Lauren Blosser SOUTH MIDDLE 933 7 F 18:10.10 9:16/M
26 Preslea Miller S HARRISON 944 7 F 18:13.79 9:18/M
27 Winter Higgins SHORT LINE 694 7 F 18:19.70 9:21/M
28 Jaelyn Howes S HARRISON 943 7 F 18:36.40 9:29/M
29 Adriana Bond EAST FAIRMONT 627 6 F 18:41.79 9:32/M
30 Zada Mitchell MONONGAH 877 7 F 18:57.29 9:40/M
31 Sarah McDougal SOUTH MIDDLE 923 8 F 19:29.54 9:56/M
32 Rachel Broskey SOUTH MIDDLE 951 0 F 19:30.13 9:57/M
33 Hannah McIntire MONONGAH 876 7 F 19:32.25 9:58/M
34 Kanayia Mahaney RIVESVILLE 643 7 F 19:53.40 10:09/M
35 Jordyn Costello RIVESVILLE 640 7 F 20:04.17 10:14/M
36 Mikayla Dittman CLAY - BATTELLE 687 7 F 20:06.39 10:15/M
37 Kenzi Stapleton SOUTH MIDDLE 925 7 F 20:22.54 10:23/M
38 Kate Larimer SOUTH MIDDLE 926 7 F 20:22.69 10:23/M
39 Ashlynn Peters LONG DRAIN 660 7 F 20:52.60 10:39/M
40 Arlie Humphreys TRINITY CHRISTIAN 657 6 F 20:54.25 10:40/M
41 Amelia Morgan MONONGAH 882 6 F 21:28.54 10:57/M
42 Anisa Pavich MONONGAH 871 8 F 21:33.67 11:00/M
43 Hannah Tager TRINITY CHRISTIAN 659 7 F 22:10.42 11:19/M
44 Lydia Knight TRINITY CHRISTIAN 658 6 F 22:11.11 11:19/M
45 Danielle Burton RIVESVILLE 644 8 F 23:04.41 11:46/M
46 Haley White S HARRISON 945 7 F 23:18.75 11:53/M
47 Lydia Hatten FAIRMONT CATHOLIC 699 6 F 23:34.76 12:01/M
48 Charity Bates SHORT LINE 695 7 F 23:37.39 12:03/M
49 Cheyenne Myers RIVESVILLE 641 6 F 23:38.40 12:03/M
50 Londen Martin SHORT LINE 696 6 F 23:39.79 12:04/M
51 Ava Hall CLAY - BATTELLE 688 7 F 24:57.36 12:44/M
52 Josie Bennett S HARRISON 942 7 F 26:11.76 13:22/M
53 Kenley Statler CLAY - BATTELLE 692 7 F 30:56.53 15:47/M